Kobiecie pogaduszki na kawie

Kupno sofy do pokoju.

Karamboleka - 6-12-2016 at 05:27 AM

czuję, że w moim salonie przydałby się generalny remont. Do tej pory miałam połączoną jadalnię w salonem ale teraz wydaje mi się, że powinniśmy spożywać posiłki w kuchni. Moja dietetyczka powiedziała mi, że jedząc przed telewizorem zjadamy więcej, niż zjedlibyśmy w spokoju, skupieni tylko na jedzeniu. Z przerażeniem odkryłam, że miała rację. W miejsce stołu w salonie chciałabym postawić jakąś ładną sofę lub fotel. Co polecacie?

Kupno sofy do pokoju.

Kopr_ja - 6-12-2016 at 06:02 AM

Jeśli zależy Ci na wyglądzie mebli, postawiłabym na chesterfield ze skóry. Taki fotel możesz kupić na stronie internetowej blackcatdesign.com.pl. Nie wspomniałaś ani słowem jakie kolory dominują w salonie, dlatego odsyłam Cię na stronę internetową żebyś zobaczyła, jak bogatym asortymentem zaskoczy Cię producent. Na pewno wybierzesz coś, co będzie pasowało.

Kupno sofy do pokoju.

Wojowniczka - 6-12-2016 at 08:17 AM

O taaak, zakochałam się w tych fotelach! Ja staram się prowadzić ekologiczny tryb życia i obecność w asortymencie fotela z ekoskórą natychmiast zachęciła mnie do zakupu. W dodatku fotel był w pięknym, srebrnym kolorze. Podobał mi się jeszcze orzechowy i nie mogłam się zdecydować.

Kupno sofy do pokoju.

Kopr_ja - 6-12-2016 at 08:33 AM

Aha, i wpsomniałaś że chcesz albo fotel, albo sofę. Na stronie internetowej znajdziesz obie te propozycje, w podobnym stylu.

Kupno sofy do pokoju.

Wojowniczka - 6-12-2016 at 10:19 AM

Taką sofę pięknie ozdobi http://blackcatdesign.com.pl/p/1586/1856/okragla-poduszka-dekoracyjna-jane-poduszki-dekoracyjne.html . Ja jestem uzależniona od poduszek dekoracyjnych różnego rodzaju, ponieważ wychodzę z założenia że całość bez dodatków nie ma żadnej pięknej wartości. Dlatego ozdabiam przestrzeń w piękne sposoby.

Kupno sofy do pokoju.

PancernaZuzia - 6-12-2016 at 11:10 AM

Ja uwielbiam poduszki w róże, ogólnie motyw kwiatków bardzo mi się podoba.

Kupno sofy do pokoju.

HeraNiedobra - 6-12-2016 at 11:58 AM

Ja jestem przywiązana do tkanin wełnianych. Na stronie internetowej, którą już przytoczyła koleżanka: http://blackcatdesign.com.pl/c/1618/tkaniny-na-sofe-tkaniny.html znajdziesz ogromny wybór tkanin na sofę. To tak, gdyby po czasie znudził Ci się wygląd sofy i będziesz chciała ją odświeżyć :).