Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kupno sofy do pokoju.
Karamboleka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 6
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 05:27 AM
Kupno sofy do pokoju.


czuję, że w moim salonie przydałby się generalny remont. Do tej pory miałam połączoną jadalnię w salonem ale teraz wydaje mi się, że powinniśmy spożywać posiłki w kuchni. Moja dietetyczka powiedziała mi, że jedząc przed telewizorem zjadamy więcej, niż zjedlibyśmy w spokoju, skupieni tylko na jedzeniu. Z przerażeniem odkryłam, że miała rację. W miejsce stołu w salonie chciałabym postawić jakąś ładną sofę lub fotel. Co polecacie?
View user's profile View All Posts By User
Kopr_ja
Newbie
*


Avatar


Posts: 1
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 06:02 AM
Kupno sofy do pokoju.


Jeśli zależy Ci na wyglądzie mebli, postawiłabym na chesterfield ze skóry. Taki fotel możesz kupić na stronie internetowej blackcatdesign.com.pl. Nie wspomniałaś ani słowem jakie kolory dominują w salonie, dlatego odsyłam Cię na stronę internetową żebyś zobaczyła, jak bogatym asortymentem zaskoczy Cię producent. Na pewno wybierzesz coś, co będzie pasowało.
View user's profile View All Posts By User
Wojowniczka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 31-5-2015
Location: Warszawa
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 08:17 AM
Kupno sofy do pokoju.


O taaak, zakochałam się w tych fotelach! Ja staram się prowadzić ekologiczny tryb życia i obecność w asortymencie fotela z ekoskórą natychmiast zachęciła mnie do zakupu. W dodatku fotel był w pięknym, srebrnym kolorze. Podobał mi się jeszcze orzechowy i nie mogłam się zdecydować.
View user's profile View All Posts By User
Kopr_ja
Newbie
*


Avatar


Posts: 1
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 08:33 AM
Kupno sofy do pokoju.


Aha, i wpsomniałaś że chcesz albo fotel, albo sofę. Na stronie internetowej znajdziesz obie te propozycje, w podobnym stylu.
View user's profile View All Posts By User
Wojowniczka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 31-5-2015
Location: Warszawa
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 10:19 AM
Kupno sofy do pokoju.


Taką sofę pięknie ozdobi http://blackcatdesign.com.pl/p/1586/1856/okragla-poduszka-dekoracyjna-jane-poduszki-dekoracyjne.html . Ja jestem uzależniona od poduszek dekoracyjnych różnego rodzaju, ponieważ wychodzę z założenia że całość bez dodatków nie ma żadnej pięknej wartości. Dlatego ozdabiam przestrzeń w piękne sposoby.
View user's profile View All Posts By User
PancernaZuzia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 31-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 11:10 AM
Kupno sofy do pokoju.


Ja uwielbiam poduszki w róże, ogólnie motyw kwiatków bardzo mi się podoba.
View user's profile View All Posts By User
HeraNiedobra
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 31-5-2015
Location: Wroclaw
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 6-12-2016 at 11:58 AM
Kupno sofy do pokoju.


Ja jestem przywiązana do tkanin wełnianych. Na stronie internetowej, którą już przytoczyła koleżanka: http://blackcatdesign.com.pl/c/1618/tkaniny-na-sofe-tkaniny.html znajdziesz ogromny wybór tkanin na sofę. To tak, gdyby po czasie znudził Ci się wygląd sofy i będziesz chciała ją odświeżyć :).
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 51.4% - SQL: 48.6%]