Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak dbać o swoją brodę?
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-1-2017 at 10:06 PM
Jak dbać o swoją brodę?


Słuchajcie, mam duży problem z moim zarostem. Jestem, powiedzmy położny między młotem, a kowadłem, bo bez zarostu wyglądam jak dziecko i że pożal się Boże, ale z drugiej strony włosy na brodzie cały czas mam w bardzo artystycznym nieładzie, że tak to umę. Do tego jeszcze włosy mi się rozdwajająï¿½ Z drugiej strony mam zupełnie zdrowe włosy na głowie. I weź to człowieku zrozum :P Jak o nie zadbać?
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 12:35 AM
Jak dbać o swoją brodę?


Dla mnie zawsze dobrym rozwiązaniem jest woda z szarym mydłem. Zaskakująco dobre działanie, włosy są zawsze gładkie, zdrowe i mocne :) Pamiętaj też, że trzeba co jakiś czas zarost skrócić, by włosy były mocniejsze. Jak Ci się zaczną rozdwajać w jakimś punkcie, to później tak będą już rosnąć i będzie to brzydko wyglądac.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 01:13 AM
Jak dbać o swoją brodę?


Niesterty, próbowałem już tego rozwiązania i wcale mi to na zdrowie nie wyszło, bo mi tylko wysuszyło sórę pod zarostem:/ Skracać zaś tez staram się skracać, ale zawsze w którymś momencie (wydaje mi się, że w tym samym, co zawsze), najzwyczajniej włosy zaczynają się dzielić na dwie, trzy części.
View user's profile View All Posts By User
Bombowiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 31-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 03:43 AM
Jak dbać o swoją brodę?


A szukałeś może jakichś specjalnych szamponów? Ja Ci powiem, zupełnie szczerze, że używam mocniejszego szamponu do włosów, plus do tego jeszcze używam odżywki. Włosy wyglądają dużo lepiej.
View user's profile View All Posts By User
Obrazalska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 31-5-2015
Location: Pabianice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 06:23 AM
Jak dbać o swoją brodę?


Panowie, niesety, ale to oczym piszecie, to kwestia prób i błędów i niestety nie u wszystkich te metody się sprawdzają. Może warto się wybrac do jakiegoś balwierza, który Ci powie, co zrobić z tym zarostem? Mój chłopak u takiego był i mu doradził specjalne środki do dbania o zarost.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 08:14 AM
Jak dbać o swoją brodę?


Hm� to skoro chlopak ma jakieś specjalne środki, to może podasz ich nazwę, albo lepiej � gdzie je dostać?
View user's profile View All Posts By User
Obrazalska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 31-5-2015
Location: Pabianice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 10:23 AM
Jak dbać o swoją brodę?


Właściwie� cóż, tam też możecie zapytać :) Więc jeśli wejdziecie sobie pod adres http://cyrulicy.pl/, to traficie do sklepu, w którym się specjalizują w sprzedaży najlepszych środków do dbania o zarost. Jak wcześniej pamiętam, mój partner miał strasznie szorstkie te włosy, teraz są dużo milsze w dotyku :)
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23-1-2017 at 11:06 AM
Jak dbać o swoją brodę?


Kurczę, no fajnie by było, jaby się znalazły jakieś środki, które pomogą, bo będę musiał chodzić wiecznie w kominiarce, albo zjakąś chustą wokół twarzy :P
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 54.4% - SQL: 45.6%]