Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?
Kopr_ja
Newbie
*


Avatar


Posts: 1
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 28-2-2018 at 12:45 AM
Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?


Potrzebuję ip jakiś fajnych serwerów do nowego csa. Długa przerwa za mną więc trzeba się trochę rozruszać :D Macie jakieś fajne serwy? Fajnie jak by miały też swoje strony bo mam kilka pytań na forum ;)
View user's profile View All Posts By User
Kupczak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 6
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 28-2-2018 at 02:22 AM
Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?


Tylko csbydgoszcz! Grałem tam za dawnych czasów w 1.6 i gram teraz w GO. Klimacik się nie zmienił także zapraszam :D
View user's profile View All Posts By User
Bombowiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 31-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 28-2-2018 at 03:24 AM
Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?


Na ftg są 2 bardzo fajne serwery ;) Dawno nie słyszałem żeby ktoś mówił counter strike forum znajdziesz na stronie https://feelthegame.pl/ także pisz śmiało :P Gram tam chyba z pół roku i mega fajna ekipa na poziomie. Tylko trzeba robić vota na zmianę mapy bo już nuda!
View user's profile View All Posts By User
Wegetarianin
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 31-5-2015
Location: Skierniewice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 28-2-2018 at 03:41 AM
Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?


Taa zrobisz vota i jak zawsze i tak będzie dd2 i mirage xd Ja bym w końcu pograł trochę na inferno albo trainie ale coś nie idzie się doprosić adminów.
View user's profile View All Posts By User
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 28-2-2018 at 05:21 AM
Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?


Przecież możesz iść na inny serwer, co za problem :D Niestety takie są uroki głosowania że wszyscy akurat chcą grać na tych mapach co je najlepiej znają :D Ja bym italy pograła :D
View user's profile View All Posts By User
Wegetarianin
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 31-5-2015
Location: Skierniewice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 28-2-2018 at 07:02 AM
Dobry serwer do counter strike z forum gdzie udzielają się normalni ludzie. Co macie?


No tak ale ile można grać na mirage jak jest nawet drugi serwer gdzie jest tylko ta mapa :D Bez sensu. Mogli by coś zmienić ;)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 45.1% - SQL: 54.9%]