Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Warszawa, jak się wyprowadzić?
Specka
Unregistered
Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 7-3-2014 at 06:42 AM
Studentka prawa szuka praktyki


Cześć : ) Jestem studentką prawa i chciałabym wyszukać jakieś miejsce, w którym można przeprowadzić praktyki studenckie. Powinnam zaliczyć 3 semestry praktyk, dlatego też to dla mnie ważne. Zajrzałam tu, gdyż liczę na was drodzy internauci, być może cokolwiek mi zasugerujecie, jak w Poznaniu wyszukać miejsce na praktyki dla studentów? Błagam pomóżcie mi. Może znacie na to jakieś sposoby? Czekam na wasze budujące posty : ) Ja próbowałam wstukać w Google hasło: kancelaria notarialna poznań, jednakże niewiele zdziałałam ; ( 
Konik_polny
Unregistered
Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 7-3-2014 at 09:00 AM
Studentka prawa szuka praktyki


Już od jakiegoś czasu jestem studentem prawa i planuję w najbliższych miesiącach powoli zacząć się rozglądać za podjęciem praktyk w jakiejś dobrej kancelarii prawnej. W Poznaniu jest znaczna ilość kancelarii tego typu zatem mam naprawdę spory wybór. Koniecznie trzeba kilka godzin spędzić na przeszukiwaniu zasobów Internetu, uważam że to jeden z lepszych sposobów poszukiwań. Wydaje mi się że jedynie odbywając dostateczną ilość praktyk w kancelarii prawnej można się naprawdę czegoś nauczyć. Zresztą moi drodzy, identycznie wygląda sprawa, jeśli chodzi o całkiem odmienne profesje. Nie sposób być dobrym w żadnej profesji jeśli nie posiada się rozległego doświadczenia.
Barabut
Unregistered
Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 7-3-2014 at 09:28 AM
Studentka prawa szuka praktyki


Już od pewnego czasu studiuję w Poznaniu i tutaj właśnie zamierzam poszukiwać praktyk studenckich. Oczywiście biorę pod uwagę wyłącznie kancelarie świadczące usługi typu prawnego, bowiem studiuję na wydziale prawa. Zamierzam popytać kolegów ze starszych roczników od nas z wydziału, gdzie dobrze jest podjąć praktykę, następnie podzwonię po poszczególnych kancelariach. Uważam ze to powinno wystarczyć. Co prawda można wpisać w Google sformułowanie: kancelaria notarialna poznań ale wtedy zbyt dużo pojawi się tych biur. Ja zdecydowanie wolę dokonać wstępnej selekcji a na to jest szansa tylko dzięki rozmowom z kumplami. 
Czekolada
Unregistered
Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 7-3-2014 at 11:54 AM
Studentka prawa szuka praktyki


Ja co nieco musiałam się nachodzić, kiedy chciałam odszukać praktyki. Na szczęście pomogła mi moja koleżanka, której staruszek miał kancelarię notarialną. Znam stronę online taką jak ta notariuszwpoznaniu.com/kontakt Przyjemnie wspominam te praktyki. Sporo przydatnych wiadomości się tam dowiedziałam. Na pewno kiedyś wykorzystam je w praktyce. Na razie muszę się skupić na zajęciach na uczelni. 

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 66.7% - SQL: 33.3%]