Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Bezpieczny transport
Czekolada
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 12:33 AM
Co się przyda w hodowli?

Cześć : ) Mieszkam w swoim dużym domu sama, bardzo brakuje mi kogoś najbliższego. W taki sposób ułożyło się moje życie. Najtrudniejsze są wieczory, kiedy siedzę w dużym pokoju ; ( Jakiś czas temu zaintrygowała mnie w TV hodowla gołębi pocztowych. I tak pomyślałam sobie, że prawdopodobnie zakupię sobie jakiegoś ptaszka do mieszkania. Będzie mi dużo weselej ; ) Jednakże ja niczego nie wiem o hodowli zwierząt, zatem chciałam się was doradzić, co najbardziej przyda się hodowcy domowych pupili? Proszę poradźcie mi coś.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 03:17 AM
Co się przyda w hodowli?

Ja mam w domu papugi, dlatego, kiedy je kupowałam, musiałam też pomyśleć o przestronnej klatce. Dużo czytam o zwierzętach domowych, przede wszystkim lubię czytać dział na witrynie www o nazwie: hodowla ptaków ozdobnych. Pasjonują mnie nietypowe zachowania ptaków. Kocham je godzinami bacznie obserwować. Nie interesują mnie wtenczas pozostałe obowiązki domowe.
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 04:57 AM
Co się przyda w hodowli?

Dla zwierząt domowych z pewnością będzie potrzebna pożywna karma. Powinno się poszukać bardziej szczegółowe informacje o karmie w necie. Ja kocham psy. Interesują mnie różnorodne rasy, lecz najbardziej jamniki. Możliwe że mam do nich tak spory sentyment, bo miałem już 3 psy tej rasy. Znakomicie mam w pamięci wszystkie, lecz najbardziej Pluta. Ogromnie go pokochałam. To był ułożony pies. Zdechł jednak szybko, bo okropnie chorował. Wiekowa prawda mówi, że pies to jedyny przyjaciel swojego pana, a ja obecnie po moich doświadczeniach zupełnie się z tym zgadzam.
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 07:06 AM
Co się przyda w hodowli?

Mam bardzo szerokie zainteresowania, ale bez przesady... Chów fauny ani przydatne do tego akcesoria nie są jednymi z nich i nigdy tak się nie stanie. Tak więc stwierdzenia takie jak: rohnfried produkty nic mi nie mówią. Przykro mi bardzo, ale w tym temacie nie będę potrzebny. Lepiej, abyśmy pogadali na jakiś inny temat, a póki co stąd uciekam.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 08:29 AM
Co się przyda w hodowli?

W szczególności dla ptaków konieczna będzie spora klatka. Trzymam ulotkę, gdzie widnieje napis: wszystko dla gołębi, tam można zakupić wszystkie klatki. Ja zabrałam niedawno psa ze schroniska. Słuchajcie ludzie, co za grzeczny zwierzak! Wykonuje wszystkie moje komendy! Mnóstwo w swoim życiu przeszedł, był poniewierany przez ostatniego właściciela. Są ludzie, którzy w ogóle nie powinni mieć zwierząt. Nie potrafią się nimi opiekować, powinni ich surowo karać, za takie barbarzyństwo. Chyba ci ludzie wcale nie mają serca!
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 10:29 AM
Co się przyda w hodowli?

Dla hodowcy zwierząt ważne są dobre poradniki, w których mieści się bardzo dużo ciekawych danych, jak chociażby dobra karma bądź też rozmaite witaminy. Jestem hodowcą szynszyli, co oznacza, że dla nich potrzeba także wybrać odpowiednie kuwety, zabawki itp. Ostatnio bardzo chciałam zakupić dla nich domki, ale niestety w żadnym sklepie zoologicznym nie było tylu domków. Doszłam do wniosku, że zakupię je w Internecie. Oglądając rozmaite sklepy internetowe, wpadłam na pewną witrynę online na której znalazłam wielki pakiet domków dla gryzonia. Wybrałam sobie fajne domki i kupiłam. W ciągu dwóch dni przesyłka była u mnie. Byłam bardzo zadowolona z rzeczy. : D
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 12:57 PM
Co się przyda w hodowli?

Fajnie jest być hodowcą zwierząt lecz trzeba zawsze posiadać karmę dla tych zwierzaków i zapewnić im korzystne warunki bytowe. Na dobrą sprawę nie można powiedzieć że karma dla zwierząt to coś, co najbardziej się przydaje, dostarczanie karmy jest po prostu obowiązkowe. Bardzo przydają się zaś wszelkiego rodzaju akcesoria.
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2014 at 03:05 PM
Co się przyda w hodowli?

Ludzie pielęgnują mnóstwo różnorakich hobby, a tak wyszło, że moje to chów ptaków. Jak każdy pasjonat, posiadam moje ulubione punkty, gdzie kupuje konieczne mi akcesoria. Tak bogatego asortymentu produktów związanych z chowem ptaków nie ma chyba nigdzie indziej. Nie ma znaczenia, czy są to papugi czy inne ptaki – prawie każdy znajdzie tam coś dla spełnienia swojej pasji. Setki razy robiłem tam zakupy i nigdy nie było kłopotów czy to z obsługą, ani przesyłką.

Go To Top