Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wszyscy mi doradzają
Czekolada
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 12:12 AM
Pakuję się i nie wiem co zabrać?

Witam wszystkich! Chciałabym z Wami pogadać o pewnej rzeczy. Otóż niebawem jadę z paczką na Mazury. Tam mamy odbyć kilkudniowy maraton. Biegam codziennie. Nie martwię się, że nie dam rady, tylko problem jest w tym, iż nie mam zielonego pojęcia co powinnam ze sobą zabrać. Włożyłam do torby już ubrania, dwie pary butów i inne akcesoria. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem kijków, gdyż kiedy nie będę miała sił, to z nimi z pewnością prościej mi będzie przejść. Nawet przyjaciółka podesłała mi pewną witrynę internetową  z różnorodnymi akcesoriami, ale bardzo dobrze jeszcze jej nie przejrzałam. Napisałam tu, bo może Wy mi coś poradzicie. Co powinnam spakować jeszcze? Co się najbardziej przydaje w takich wędrówkach?
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 02:56 AM

Moim zdaniem fantastycznym zakupem na piesze wędrówki są kijki trekkingowe. Na takich wyjazdach bardzo istotne jest ubranie, nie powinno nam być za ciepło, ani za chłodno. Świetnie mam w pamięci, że kiedyś ubrałem się w taki sposób, że było mi zbyt chłodno. Jejku jak ja się wówczas namęczyłem. W tamtym dniu szwendałem się z moją laską, i niemal cały czas jej marudziłem, że już nie jestem w stanie wytrzymać. W końcu ona się wnerwiła i musieliśmy wrócić. Jednym słowem wędrówka nie powiodła się. A Ada do dziś mi to wypomina, rezultat jest taki, że w sumie wcale wspólnie nie chodzimy. 
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 03:48 AM

Nic ciekawego w TV nie ma, w radiu denna muzyka. Uznałam, że zrelaksuję się na forum internetowym, ale tu przynudzanie. Chyba to normalna sprawa, że jak człowiek wybiera się na taki maraton to powinien zabrać ze sobą bardzo dobry plecak, aby mógł wszystko zapakować. Jak ja jechałam z mężem w góry na wspinaczkę i pragnęłam kupić sobie bardzo dobry sprzęt to wystukałam w Yahoo profesjonalny sprzęt sportowy. Znalazłam pewną stronę sieciową i skorzystałam. Nie kumam całej tej dyskusji. Uważam, że to jest tak łatwa sprawa, że możemy ją samemu w bardzo prosty sposób załatwić. Z resztą róbcie co chcecie. Ja wychodzę stąd. Pa!
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 06:23 AM

W moim guście są kilkudniowe wędrówki po górskich szlakach. Nigdy nie jadę w góry na zbyt długi czas, lecz skłamałbym gdybym powiedział, że wybieram się tam tylko na jeden dzień. Co prawda mieszkam na południu naszego kraju, lecz miejscowość w której mieszkam nie jest położone w górach. Nie wyobrażam sobie wypadu w jakiekolwiek miejsce, bez wzięcia ze sobą stosownego plecaka. Plecak i buty to coś bez czego nie można się obyć. Jak najbardziej odpowiadają mi buty firmy Salomon. Posiadam w mieszkaniu kilka plecaków, w tym dwa ze stelażami. Jestem taki sam jak mój ojciec, troszczę się o to by być właściwie przygotowanym do wypraw wakacyjnych różnego typu. Na urządzanie mieszkania nie zawsze mam zarezerwowane pieniądze, lecz na wszelki sprzęt turystyczny i obuwie musi się znaleźć jakiś grosz. 
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 08:58 AM

Moim skromnym zdaniem na takie wyprawy powinno się zabierać ze sobą przynajmniej jedną parę obuwia. Ja jak zawsze jadę w góry to kupuję sobie dobre buty sportowe do wspinaczki. Miesiąc temu kupiłam sobie buty do biegania. Wszystko było super. Do czasu gdy w połowie wspinaczki oderwała mi się od buta cała podeszwa. Byłam bardzo zła. Nie miałam bladego pojęcia co zrobić. Będąc w hostelu weszłam na neta i zaczęłam szukać obuwia. Odnalazłam tam pewną stronę sieciową  na której kupiłam buty. Bez żadnego problemu przysłali mi je do ośrodka. I po dwóch dniach już wspinałam się po górskich szlakach. : D
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 10:19 AM

Człowiek wraca wykończony po robocie. Chcę się odprężyć to zagląda na forum, a tutaj tak przynudzają. Normalne, że na takie kilkudniowe wyprawy powinno się zabrać ze sobą dobre obuwie i ciepłą kurtkę. Ja tak zrobiłem. Dlatego nie rozumiem całej tej dyskusji. Przecież wystarczy poszukać czegoś w Internecie. Ja ostatnio odnalazłem pewną witrynę online , na której kupiłem sobie fajny namiot oraz buty. problem rozwiązany. Nie rozumiem. Tak czy inaczej wychodzę na inne forum, bo tutaj się nudzę. Ciao!
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 12:12 PM

Najlepsza na wycieczki jest odzież Helly Hansen. Bardziej szczegółowe dane są zamieszczone na ich witrynie www takiej jak ta trekkersport.com.pl/producent?producent=hellyhansen Ja lubię żeglować, dlatego kupiłem odzież wiatrochronną renomowanej marki Helly Hansen. Żeglarstwem pasjonuję się od dzieciństwa. Mam to po tacie, który żeglował i serfował. Czasami brał mnie nad morze, w ten sposób mnie tym zaraził. 
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-2-2014 at 01:22 PM

Kocham piesze wycieczki. Z pewnością warto sobie zakupić lekki plecak. Ja ostatnio wstukałam w wyszukiwarkę frazę: trekkersport.com.pl/ Od razu weszłam na stronę online Trekker Sport. Sklep oferuje duży asortyment produktów niezbędnych na piesze wycieczki. Dostrzegłam, że zazwyczaj są tutaj ponadto liczne promocje. Ja zakupiłam wiele wyrobów w atrakcyjnych cenach. Uważam że to z rzadka się zdarza, aby tak wysokiej jakości towary były w takich rozsądnych cenach.

Go To Top