Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Auto z wypożyczalni?
Konik_polny
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 13-2-2014 at 09:01 AM
Czasem potrzebny dobry serwis oponiarski

Kiedyś przytrafił mi sie poważny problem z autem i dość długo zajęło mi szukanie porządnego serwisu montującego opony. Problem z oponami to najgorszy problem jaki może zdarzyć się podczas trasy, oczywiście pomijam kwestię wypadków. Na szczęście tylko raz przydarzył mi sie problem tego rodzaju i dzięki temu ze zjawiła się solidna firma, dość szybko miałem go z głowy. Jak sie posiada samochód zawsze są różne wydatki, należy sie z tym liczyć. Ja nigdy w życiu nie nabywałem używanego auta, zawsze byłem zwolennikiem nowych aut. Bardzo lubie również motory i jak mam być z Wami szczery dobrze znam sie na reperacji silników :P Ostatnio wpadła w moje ręce ulotka z napisem serwis oponiarski i od razu ulokowałem numer tego usługodawcy we własnym telefonie. Nikt z nas nigdy nie wie kiedy spotkają go jakieś problemy w trasie, dobrze jest mieć tego typu numery w telefonie. 
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-2-2014 at 10:37 AM

Mi w szeregu przypadków zdarzało się, bym potrzebował serwisu z kołami takiego jak ten oso24.pl/serwis-opon w podróży. Znany serwis oso24, posiada wszelkie niezbędne narzędzia. Tymczasem chyba będę musiał zakupić nowy wóz, gdyż w tym obecnym bez przerwy coś się uszkadza. Wepchnąłem w jego naprawy dużo szmalu, to przestaje być śmieszne. Teraz w robocie idzie mi lepiej, gdyż mamy dużo więcej zamówień, dlatego prawdopodobnie będzie dodatkowa premia. Zarabiam zadowalająco, dlatego odłożę sobie na auto. 
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-2-2014 at 11:04 AM

Ja miałem różne przygody na wyjeździe, jednakże najbardziej pamiętam, kiedy musiałem znaleźć serwis z kołami. Na szczęście moja partnerka dała mi kontakt do uznanej spółki, którą znalazła w Internecie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy więcej wyjeżdżać na wypoczynek z Mariolą, bo ona zmieniła miejsce pracy, a jej szef nie robi jej problemów z wypoczynkiem. 

Go To Top