Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Spacerowy szał :)
Mondra
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 04:49 AM
Co kupić gadżeciarzowi?

Witajcie! Mam pewien kłopot. Otóż niedługo będą urodziny mojego Kacpra. Myślę co mogłabym dać jemu na prezent. On bardzo interesuję się różnymi sprzętami elektronicznymi. Z tej przyczyny doszłam do wniosku, aby kupić jemu jakiś nieduży telewizor. Może ktoś pomyśleć, że za kosztowny prezent, ale teraz jest tyle tych promocji itp., że bez problemów kupię go po okazjonalnej cenie. Jedynym problemem jest to, że nie mam pojęcia jaką do niego dokupić antenę DVB-T? Nie znam się na tej elektronice, ale wierzę, że tam mi wszystko wyjaśnią i doradzą. A tak w ogóle chciałam Was zapytać co oprócz tego można dać mężczyźnie na prezent urodzinowy, który bardzo interesuje się zabawkami elektronicznymi? Poradzicie coś?
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 06:11 AM
Co kupić gadżeciarzowi?

Nie przypuszczałam, że zarejestrowałam się na jakimś specjalistycznym forum poświęconym elektronice. Nie wszyscy muszą się orientować w temacie czy elektronika to dobry pomysł na podarunek, ja się na pewno w tym nie orientuję i z tego też powodu nie zamierzam poruszać tego tematu. Co prawda kilka dni temu mój facet zakupił rejestratory bcs, ale mojego rozeznania w tej kwestii w żaden sposób to nie poszerza, więc poszukam sobie ciekawszego tematu do dyskusji tutaj.
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 09:11 AM
Co kupić gadżeciarzowi?

Zabawki elektroniczne to świetna zabawa. Przede wszystkich dla takich miłośników jak ja. Uwielbiam różnorodne sprzęty, rodzaju Xbox czy też PS3. Właśnie Play Station dostałem na urodziny od mojej ukochanej. Byłem bardzo zaskoczony, ponieważ to jest kosztowny prezent. Kasia bardzo mnie zaskoczyła. To chyba był najlepszy prezent jaki mogłem dostać. Niestety jednak moja najukochańsza nie kupiła bardzo znaczącej rzeczy, ponieważ w pudełku nie było kabla HDMI. Ale nic się nie stało. Błyskawicznie wszedłem w Internet, wystukałem w przeglądarkę  kable hdmi  i zamówiłem. Za kilka dni miałem kabel. Więc mogłem już sobie grać w GTA. Jednak najlepszą niespodzianką było to, że ona grała ze mną. Nie krzyczała na mnie, że gram tylko dosiadła się i pragnęła też pograć. To było świetne. Mam najfajniejszą kobietę na świecie. : )
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 10:54 AM
Co kupić gadżeciarzowi?

Rozmaite można wymyślać prezenty dla facetów, ja najbardziej chciałbym dostać z okazji swoich trzydziestych urodzin coś dotyczącego elektroniki, mogą być zwykłe gadżety, ja się po prostu interesuję elektroniką. Firma w której pracuję zamówiła ostatnio świetne kamery, mój przełożony z znacznej mierze mi tym zaimponował. Nabywanie wszelkich urządzeń od dawna należy do jego stałych obowiązków. Kurde, naprawde nie chciałbym być nigdy przez nikogo rozliczany za zaopatrywanie firmy w sprzęt. Już i tak zaczęły pojawiać się problemy od kiedy zacząłem zarządzać pięcioosobową grupą ludzi. Lecz wracając do tematu, orientujecie się na czym bazuje monitoring HD-SDI?
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 11:02 AM
Co kupić gadżeciarzowi?

Myślę że każdy mężczyzna chciałby otrzymać szybkoobrotową kamerę BCS. To było wielkie marzenie mojego Adama. Teraz jestem w stanie błogosławionym i mam tragiczny problem. Mój ukochany właśnie stracił robotę, ja także nie jestem zatrudniona, dlatego jesteśmy udupieni. Całe szczęście, że są jeszcze rodzice, nieco nam pomogą, jednak jak długo można w taki sposób funkcjonować?!

Go To Top