Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Mój syn strasznie rozrabia na placach zabaw...
Czekolada
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 01:47 AM
Oświetlenie wnętrz to ważna kwestia

Cześć, ciekawi mnie czy ktoś z Was moi drodzy interesuje się lampami ledowymi. Uważam, że pomysłowe oświetlenie wnętrz to nad wyraz ważna kwestia, to jeszcze istotniejsze niż umeblowanie. Nieodpowiednie oświetlenie w danym pomieszczeniu powoduje że nieszczególnie czuję się w tym miejscu. 
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 01:58 AM

Odkąd zauważyłam jak znaczny wpływ na mnie ma otoczenie w którym żyję, a w tym również oświetlenie, szukałam właściwych lamp dla siebie. Najlepszy model znalazłam dopiero w sklepie sieciowym Przede wszystkim zależało mi na nowoczesnym wyglądzie. Zastanawiałam się nad lampami, które będą pasować zarówno do salonu, jak i kuchni. Poza tym stwierdzam, że mają tam nie tylko duży wybór oświetlenia do zwykłych mieszkań, ale także biur i innych miejsc gdzie się pracuje. A chyba wszyscy zgodzą się z tym, że łatwiej pracuje się i załatwia różne sprawy w nowoczesnym, rozświetlonym wnętrzu, no nie? 
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 03:45 AM

Światło to istotna rzecz dla wszystkich. Ono ogromnie wpływa na nasz nastrój. Z tego względu musimy dobrze dobierać odpowiednie oświetlenie do miejsca. Normalna rzecz, w domu nie zamontujemy takiego, jak przykładowo w szpitalu itp.. No właśnie ja jestem dyrektorem szpitala i miesiąc temu musieliśmy zmieniać nasze  oświetlenie wnętrz. Zalało nam kable i niestety wszystko się spaliło. Dzięki Bogu mieliśmy umowę z fajną firmą elektryczną, która zrobiła nam od nowa nam tę instalację, a później zakupiliśmy tylko oświetlenie, które będzie jasne i dobre. Normalne, że w szpitalach musi istnieć rozmaitość pomiędzy oświetleniem. W salach operacyjnych będzie inne, a na salach pacjentów inne. No to prosta sprawa. 
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 05:03 AM

Oświetlenie oddziałuje bardzo na człowieka. Jeśli przykładowo w sypialni jest zbyt ostre światło, to będziemy się męczyć. Do danego pomieszczenia trzeba dobiera dane oświetlenie o wybranej mocy. Sam się o tym dowiedziałem kiedy trafiłem na ogłoszenie w kwiaciarni zatytułowane: Lako.pl – oświetlenie wnętrz. Zalogowałem się na tę stronę i wyszło na jaw, że należy ona do przedsiębiorstwa Lako. Cieszyłem się, ponieważ akurat w swoim mieszkaniu miałem wymieniać oświetlenie, a ta firma posiadała bardzo interesującą ofertę. Dzięki nim wybrałem wszystko co trzeba, kupiłem i za miesiąc miałem już zainstalowane oświetlenie. Byłem zadowolony. Jedyne co mogę powiedzieć, to gorąco polecam!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 06:24 AM

Nie przepadam za ciemnymi wnętrzami, dobre oświetlenie zawsze ma na mnie dobry wpływ. Wiadomo że jeśli natężenie światła jest właściwe można sobie coś czytać. Każdy kto czyta kiedy oświetlenie jest niewystarczająco dobre, może sprawić że jego wzrok stanie się gorszy. Już od dłuższego czasu mam u siebie oświetlenie LED. Ja się interesuję nowościami dotyczącymi aranżacji pomieszczeń. Także jak na rynku pojawia się jakaś nowość, ja od razu doskonale wiem gdzie można to dostać.
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 07:46 AM

Oświetlenie w biurach czy też w mieszkaniu ma bardzo duże znaczenie dla nas. Kilka miesięcy temu otwierałem biuro notarialne. Robiłem w budynku generalny remont, w tym też zmieniałem oświetlenie. Wiedziałem, że to jest istotne. W wielkim stopniu będzie ono oddziaływało na klientów. Nie mogłem zamontować jakiegoś przygaszonego, słabego, gdyż to nie było miejsce schadzek. Dlatego szukałem firmy, która zaproponuje mi wysokiej jakości oświetlenie do biura. Napisałem sobie w Yahoo: producent oświetlenia i odnalazłem dużo ofert. Wybrałem jedną, zakupiłem i moi elektrycy zamontowali je. Byłem zadowolony. Niestety zapomniałem jak się nazywała ta firma, bo to było bardzo dawno temu. : /
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 08:00 AM

Gdy jestem w jakimś wnętrzu i jest w nim zdecydowanie za mało światła to czuję się naprawdę dziwnie. Założę się że nie tylko ja mam takie zapatrywania, myślę że na każdego dobrze działa oświetlenie. Polecam Wam wszystkim oprawy sufitowe, ja zamawiałam coś takiego w salonie wysyłkowym Lako.pl. Lako oferuje nowoczesne rozwiązania, lubię tego wytwórcę. Jak zobaczyłam realizacje przedstawione na witrynie, szczęka mi opadła. Oni sprzedają oprawy do pomieszczeń ekspozycyjnych, oprawy typu Downlight i nie tylko. Wydaje mi się, że każdy kto chciałby ładnie mieszkać, powinien zainteresować się ich ofertą. Mój mężuś zawsze zostawia mi wolną rękę, jeżeli chodzi o wszelkie zmiany aranżacyjne dotyczące naszego mieszkania, gdyż dobrze wie że można mi zaufać w tej sprawie. 
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2014 at 09:17 AM

Nie lubię fatalnie oświetlonych wnętrz. Im wnętrze lepiej oświetlone, tym ładniejsze się staje i tym milej spędza się w nim czas. Jestem zwolennikiem ekskluzywnych opraw oświetleniowych. Moja teściowa posiada coś takiego u siebie i jestem zauroczony tym jak podniosło to standard jej domu. 

Go To Top