Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Potrzebuję sprawdzonego ginekologa w Poznaniu
Konik_polny
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 9-1-2014 at 03:19 AM
Interesują mnie poręcze dla niepełnosprawnych

Witam Was pięknie moi kochani. Interesują mnie poręcze dla niepełnosprawnych. A zatem jeżeli orientujecie się jak powinna być urządzona łazienka dla osoby borykającej się z problemem niepełnosprawności ruchowej i nabywaliście poręcze, dajcie znać. 
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 9-1-2014 at 04:33 AM

Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego niektóre łazienki nie są dostosowane dla osób nie w pełni sprawnych, to jest okropność! Toaleta musi posiadać głównie poręcze dla niepełnosprawnych, gdyż każdy inwalida powinien się w niej czuć bezpiecznie. Ten kłopot leży mi na wątrobie, gdyż moja dziewczyna jest nie w pełni sprawna. Wychodzimy zazwyczaj razem i cholera mnie bierze, kiedy jakaś toaleta nie jest odpowiednio wyposażona.
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 9-1-2014 at 05:19 AM

Mój facet zabrał mnie jakiś czas temu do miasta. Po dłuższym spacerze, chciałam skorzystać z toalety, tymczasem okazało się, że łazienka nie ma niezbędnych uchwytów dla niepełnosprawnych, co za tragedia! Żałuję, że posłowie, którzy rządzą naszym krajem sami nie jeżdżą na wózkach, wtedy zobaczyliby jak dużo należy jeszcze zrobić!
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 9-1-2014 at 07:14 AM

Każda łazienka, którą używają niepełnosprawni, powinna posiadać uchwyty. Dzisiejszy świat powinien co nieco pomyśleć o inwalidach, którzy są skrzywdzeni przez los. Ja mam takie szczęście, ponieważ osobiście cieszę się dobrym zdrowiem. 
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 9-1-2014 at 09:02 AM

Każda toaleta dla osób z niepełnosprawnością musi być wyposażona w poręcze. To istotne przede wszystkim jeśli chodzi o niepełnosprawność ruchową. Prywatnie spotkałem się z rozmaitymi spółkami, które oferują poręcze dla osób z niepełnosprawnością. Jestem właścicielem firmy, który zatrudnia takie osoby. Moim zdaniem poręcze cenionej spółki Globalsanit charakteryzują się dużą funkcjonalnością, są na pewno godne polecenia. Powinno się je wyszukać na stronie internetowej. 
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 9-1-2014 at 09:58 AM

Jest dużo udogodnień, których wymagają osoby nie w pełni sprawne. Wiem, że ciekawe wiadomości są na stronie online. Mnie osobiście ta kwestia nie dotyczy, ponieważ jestem zdrowy. Moja ukochana jest w ciąży, i mam nadzieję, że syn urodzi się także zdrowy. 

Go To Top