Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Badania opinii publicznej
Mondra
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 30-12-2013 at 11:38 PM
Finanse, jak się z nimi uporać?

Witam! Potrzebuję porady. Otóż od kilku lat prowadzę firmę. Wszystko idzie dobrze, ale kilka dni temu moja kuzynka zdenerwowała mnie, że obecnie tak mnóstwo spółek posiada problemy z finansami itp. Napomniała mi, że powinnam skorzystać z oferty z dobrego doradztwa podatkowego w Poznaniu, ale nie mam pojęcia czy tego potrzebuję. Zastanawiam się czy na przykład Wy macie problemy finansowe w firmie? Jak sobie z nimi radzicie?
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 12:26 AM

Chyba kryzys światowy dotyka różnych branż gospodarki, w tym również i mojego przedsiębiorstwa. Non stop brakuje w mojej firmie pieniędzy na najważniejsze potrzeby. Jakiś czas temu brakowało nawet funduszy na pensje dla pracowników. Boję się, że zaczną się strajki, lub masowo zaczną się zwalniać. Niestety, nie mogę wziąć następnego kredytu, na pewno bank mi go wcale nie udzieli. W wielu w skomplikowanych przypadkach pomagała mi znajoma, która pracuje w biurze rachunkowym w Ławicy (Poznań;), ale aktualnie już tam nie pracuje. 
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 02:11 AM

Każdy ma różnorodny sposób na rozwiązywanie problemów finansowych w spółce. Ja od dawna korzystałem z usług doradztwa. Doszedłem do wniosku, że nie znam się na tym, więc fajniej jak pomogą mi eksperci. Swojego doradcę znalazłem przez przypadek kiedy pojechałem do Urzędu, a tam odnalazłem fajne ogłoszenie zatytułowane Poznań biuro rachunkowe.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 04:30 AM

Niestety, wiedzę, że obecnie jest znacznie trudniej mieć własny biznes. Popadłem w duże długi i zupełnie nie orientuję się jak mogę z tego wykaraskać się. To jest coś strasznego! Obawiam się, że w niedalekiej przyszłości może pojawić się komornik. Ale mam przez cały czas nadzieję w to, że mi się to nie przytrafi. Cóż mogę napisać, zgubiło mnie prawo podatkowe, połapać się w tych skomplikowanych przepisach, to naprawdę wielkie szczęście! Teraz już orientuję się, że tu można odszukać wiadomości o podatkach.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 07:21 AM

Każdy odnajduje różnorodne rozwiązania, by ratować swoją firmę przed splajtowaniem. To samo przechodził mój mąż kiedy został wyrolowany przez swojego wspólnika. Niestety, ten koleś zostawił mojego Mateusza z ogromną ilością problemów finansowych. Biedactwo, szukał wszędzie rozwiązań, aż któregoś dnia znalazł pewną stronę sieciową, na której widniało wiele przydatnych porad odnośnie problemów finansowych. Popatrzył, pomyślał i wiedział co powinien zrobić. Na szczęście po trzech tygodniach problem rozwiązał. 
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 09:58 AM

Nasza księgowa jest tak dokładna i sumienna że nie zachodzą żadne większe pomyłki ani opóźnienia. Nie znam się na sprawach finansowych bowiem ja pracuję w dziale informatyki lecz wątpię żeby w naszych sprawach księgowych występowały jakieś niedopatrzenia. Ciekawi mnie ile trzeba zapłacić za zamówienie opinii podatkowej, orientujecie się w tym zakresie? Słyszałem że takie ekspertyzy zawsze się przydają, nawet jak w przedsiębiorstwie panuje całkiem dobra sytuacja. Uważam, że gdy ktoś podejmuje się czegoś takiego jak założenie firmy, musi być przygotowany na to że w przedsiębiorstwie mogą pojawiać się kryzysy. Nawet gdy interes przynosi spore dochody, zawsze będą pojawiać się jakieś wahania. Nasz szef organizuje dla nas różne imprezy, abyśmy wzajemnie się lubili i byli dobrze zintegrowanym zespołem. Mi się niesłychanie podobają spotkania tego rodzaju, zawsze chętnie biorę udział w takiej imprezie. Mógłby je robić o wiele częściej, z pewnością wszyscy by się ucieszyli. 
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 10:26 AM

Wiele firm ma kłopoty finansowe, tylko nie każdy to widzi. Ja także miałam kłopot z finansami do momentu kiedy przypadkiem odnalazłam ulotkę zatytułowaną Podatki Poznań. Na tej witrynie odnalazłam tam wskazówki za pomocą których wiedziałam w jaki sposób mogę uratować swoją firmę. Udało się! 
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 11:36 AM

Czytałam, że jakiś poznański radca podatkowy, może wiele zarobić, ale to nie zawód dla mnie, ja kategorycznie wolę własną pracę w szkole, uwielbiam pracować z dziećmi : ) 
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2013 at 12:22 PM

Swoje domowe wydatki bardzo szczegółowo planuję jak tylko otrzymam wypłatę, do rozliczeń o charakterze finansowym którymi zajmuję się w naszym przedsiębiorstwie też mam niezwykle poważny stosunek. Bardzo się staram żeby nie pojawiały się pomyłki i na dobrą sprawę mi sie to udaje. Oczywiście moi mili wspieram się pomocą z zewnątrz Kancelaria Ryszarda Błaszczyka – doradcy podatkowi przygotowujący opinie podatkowe. Na bazie porządnego audytu da radę podjąć decyzje, które zaowocują przyniesieniem oszczędności. Celem każdego przedsiębiorstwa jest dążenie do pozyskania pieniędzy więc na wszelkie możliwe sposoby trzeba starać się oszczędzać. Idę o zakład ze zdecydowana większość z Was nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele można zaoszczędzić jeżeli dokona się rzetelnej kontroli finansów firmy oraz zrobi się analizę istniejących obciążeń podatkowych. Zamówcie audyt to się przekonacie. Ja jestem i zawsze będę zwolennikiem audytów bo osobiste doświadczenie dowiodło mi ile dają.

Go To Top