Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak bezpiecznie prowadzić samochód?
Konik_polny
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 23-12-2013 at 09:41 AM
Nieograniczone ściąganie plików

Serdecznie witam wszystkich miłośników surfowania w sieci. Bardzo chętnie posłucham o tym jakie witryny najczęściej odwiedzacie i z jakich powodów. Jeśli chodzi o mnie, interesuje mnie tylko i wyłącznie ściąganie bez limitów. Często zasiadam przed komputerem i ściągam z uporem maniaka ile się da :P.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 23-12-2013 at 12:10 PM

Cześć : ) W ostatnim czasie wiele siedzę w Internecie i pobieram fascynujące pliki, tak spędzam wolne popołudnia, a co wy drodzy forumowicze robicie w wolnym czasie, czy także lubicie ściągać pliki z sieci? Ja zazwyczaj loguję się na witrynach online, gdzie jest możliwa funkcja o nazwie pobieranie bez limitów.
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 23-12-2013 at 12:26 PM

Dla mnie sieć nie ma tajemnic, potrafię przed kompem, ściągając pliki, spędzać wszystkie wolne godziny, to jest świetna rozrywka! Mówię wam, jeżeli chcecie znaleźć najszybszy serwis do ściągania plików, to Nopremium.pl bądź Filebit jest właśnie dla was kochani forumowicze. Filebit to serwis nadzwyczaj innowacyjny, tu nie ma żadnych niepotrzebnych limitów do ściągania plików.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 23-12-2013 at 01:37 PM

Ja się wcale nie zajmuję ściąganiem czegokolwiek z Internetu, zawsze mogę się zdać na własnego brata.On za to może na mnie liczyć jeśli chodzi o pisanie wypracowań. Dogadujemy się :) :) Bardzo często ściąga dla nas filmy z sieci, a potrzebne przy rozmaitych okazjach oprogramowanie zazwyczaj nabywamy w sklepach. Ponoć każdy by chciał ściągać wszelkie dane z serwisu Rapidshare bez limitu lecz ja w zasadzie nie wiem co to znaczy jak mój brachol tak do mnie mówi. Ja dostalam sie na wymarzone studia w czasach gdy zasoby sieci były juz powszechnie dostepne. Ciężko mi sobie wyobrazić jak wyglądało życie studenckie bez dostępu do Internetu, przecież zupełnie nic nie da się sprawdzić jak nie pogrzebie sie w internecie.A tak poza tym to super jest być studentem.Posiada się stały kontakt z osobami o takich samych zainteresowaniach i można się dowiadywać ciekawych rzeczy. Okres studiowania to znacznie ciekawszy czas niż okres liceum.Bierze się udział w imprezach dla studentów i można załapać się na stypendium. 
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 23-12-2013 at 02:46 PM

Uważam że najlepiej jest założyć sobie hotfile bez limitu, w taki sposób zrobiłam. Teraz jednak nie mam tyle czasu, żeby siedzieć przed monitorem, zaczęły mi się egzaminy, rety ile tej pracy teraz mam! Jak ja to wszystko zapamiętam, kurcze! Sporo tego! Ci profesorowie chyba całkowicie zwariowali! 
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 23-12-2013 at 03:21 PM

Na swoim komputerze mam zainstalowany rewelacyjny program antywirusowy a zatem nie mam żadnych obaw jak ściągam cokolwiek z sieci, a wierzcie mi moi kochani że często ściągam dla siebie to czy tamto. Nigdy nie ciekawiło mnie coś takiego jak gry, lecz darmowe filmy ściągam w ogromnej ilości. Chomikuj.pl to jest strona którą od czasu do czasu odwiedzam lecz zdecydowanie najczęściej skupiam się na ściąganiu z sieci różnych torrentów Moi znajomi niezmiernie sobie chwalą stronę filebit.pl, zerknijcie tam obowiązkowo.Mój kolega wykupił u nich konto Premium, ponoć można pobierać bez ograniczeń wszystko co się dla siebie wypatrzy. FileBit URL to jest naprawdę wyśmienita platforma gwarantująca dostęp do wszelkich danych z rozmaitych serwisów hostingowych. Na stronie zaprezentowano numer telefonu w razie gdy ktoś chciałby skorzystać ze wsparcia technicznego. Ja także mam zamiar założyć tam konto, ostatnimi czasy bardzo kiepsko u mnie z gotówką i wyłącznie z tego powodu jeszcze się do tego nie zabrałem. No niestety taka jest prawda, od pewnego czasu jestem w tak zwanym dołku finansowym i każda złotówka jest dla mnie na wagę złota, lecz to z pewnością przejściowe.

Go To Top