Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Innowacyjna aparatura w służbie medycyny
Qinnn
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 12:42 AM
Siemanko, pogadajmy o tapetach

Witajcie! Chciałabym się poradzić. W ciągu tego miesiąca planuję remont. Zawsze miałam białe ściany, ale chcę to zmienić. Myślę czy tapeta na ścianę to fajne rozwiązanie. Sądzę, że to bez wątpienia by urozmaiciło przykładowo mój salon. Nie wiem. A Wy macie jakieś rozwiązania? Uważacie, że tapety to ciekawe rozwiązanie?
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 02:59 AM

W moim domu szykuje się znów remont. Córka pragnie zmienić tapety w swoim pokoiku. Monika lubi co jakiś czas zmieniać wystrój swojego pokoju. Wiem, iż dużo będzie zamieszania z tym tapetowaniem pokoju mojej córci, no jednak czego tatuś dla niej nie zrobi ; ) Powinienem o pomoc poprosić mojego kolegę, bo w pojedynkę prawdopodobnie nie dam rady tego zrobić. Adam mój kumpel, ma ogromne doświadczenie, także z przyjemnością mi pomoże.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 04:05 AM

Jakoś z początkiem maja chciałbym zacząc remont w domu. Dość dużo jeszcze czasu do wiosny ale właśnie dlatego poprosiłem szefa o udzielenie urlopu zaraz po długim weekendzie majowym. Tapety mam zamiar kupić dużo wcześniej i na pewno zrobię to w sklepie Tapetuj.pl. Lubie tą witrynę bo oni posiadają rozległy wybór tapet. Sami zresztą możecie tam kliknąć i sie o tym przekonać. W sklepie Tapetuj można zamówić dość interesujące okleiny meblowe. To jest wspaniałe urozmaicenie. Dzięki takiej okleinie można sprawić że stare meble ponownie nabiorą uroku. Ja to sobie lubię poeksperymentować na rozmaite sposoby, po co od razu kupować całkiem nowe meble skoro można nanieść poprawki na starych. Dokonywanie zmian za pomocą okleiny to jest znakomita zabawa. Mnie jakiekolwiek remonty zupełnie nie męczą, lubie się zabierac za odnawianie pokoi. Jak dla mnie to coś przyjemnego. Ja w ogóle lubię fizyczną robotę, praca w ogrodzie to również coś co bardzo lubię. Żeby były jakieś rezultaty, trzeba włożyć w daną robotę trochę wysiłku. 
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 06:17 AM

Naprawianie, odnawianie to dla mnie coś fajnego. To samo mógłbym powiedzieć o odnawianiu ścian. Ja zawsze miałem słabość do tapet. Przypominam sobie, że kiedyś powiedziałem, że jak kupię sobie mieszkanie to wytapetuję sobie je. I tak się stało z pomocą dobrej witryny internetowej Kolekcja Aqua Deco Tapetuj.pl. Wiedziałem, że teraz rozmaitość tapet jest duża, ale nie wiedziałem, że są one tak ładne. : ). Byłem pozytywnie zaskoczony wzorami jak także ceną. Wszystko zamówiłem i w ciągu następnych dni miałem już super wytapetowane ściany. Polecam tą firmę serdecznie!
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 07:33 AM

Kurcze ile ja jeszcze będę musiał przeprowadzać ten remont? To jest coś okropnego, wszędzie dookoła mnie leżą różne rzeczy, a ja nic nie potrafię odnaleźć. A jeszcze muszę wybrać się po tapety które nakleję na ścianę, ja naprawdę nie wiem kiedy mam to uczynić. Nie mam w ogóle czasu, do tego w firmie mam urwanie głowy, wszyscy czegoś ode mnie oczekują. Jestem kierownikiem budowy, dlatego też, nieustannie coś się dzieje. No a do tego ten remont! Nie mam już wcale siły!
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 09:15 AM

Ja właśnie wróciłam z Niemiec i powinnam wyszukać jakiekolwiek tapety do pokoju mojego dziecka, jednak nie bardzo mi to wychodzi, żadne mi się nie spodobały ; < 
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 12:06 PM

Niestety musze przeprowadzic remont lazienki i pokoju, jednak mam wyjątkowo małą ochotę na inicjację prac tego typu. Moje zainteresowanie budzą tapety do malowania, bo wykorzystując je u siebie przez długi czas unika się kolejnych kompleksowych remontów. Im mniej remontów w domu tym lepiej. Oczywiście od czasu do czasu trzeba coś odnowić ale zdaje sie że nikt nie lubi zamieszania tego rodzaju. 
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 02:27 PM

Uważam że remont jest czasami potrzebny, żeby mieszkanie prezentowało się ładnie. Na pewno warto do jego skończenia zastosować tapety do wykończenia ściany.

Go To Top