Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaki sprzęt weterynaryjny wybrać?
Qinnn
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 10-12-2013 at 08:43 PM
Czy ubezpieczać się na zycie w UK?

Hej! Mam niedługo wyjazd firmowy do Anglii. Będę tam przez miesiąc prezentował moją firmę. Zacząłem myśleć nad tym, że jeśli tam będę tyle czasu to muszę mieć jakieś ubezpieczenie na życie UK. Tylko nie wiem czy coś takiego można sobie wykupić. A Wy jak uważacie, warto się zabezpieczyć na ten czas? Posiadacie jakieś opinie w tej sprawie?
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 10-12-2013 at 11:08 PM

Do jakiegokolwiek się jedzie kraju, trzeba się ubezpieczać. Ja jak jechałam do Hiszpanii to miałam tam rozmaity pakiet ubezpieczeń. Ale jeśli mowa o UK gdzieś w gazecie czytałam, że pewna Polka uległa wypadkowi tam, ale dzięki Bogu miała ubezpieczenie na życie UK i od razu przyjęli ją w szpitalu. Miała fachowe leczenie i po pewnym okresie wyszła stamtąd. Banalny przykład, że przydałoby się być ubezpieczonym za granicą.
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 12:38 AM

Każda osoba która jedzie za granicę powinien posiadać właściwe ubezpieczenie. Normalna rzecz, Ci którzy jadą na Wyspy Brytyjskie muszą sobie załatwić ubezpieczenie na życie w UK. Sprawa rozwikłana. Koniec rozmowy. A z resztą uciekam stąd. Radźcie sobie sami!
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 12:56 AM

Jak się wyjeżdża gdzieś na dłuży czas za granicę to normalka, że każdy powinien posiadać ubezpieczenie. Ja jakusłyszałem, że muszę wyjechaćna Wyspy Brytyjskie na miesiąc to wiedziałem od razu, że muszę mieć dobre ubezpieczenia na życie w UK. Nie było innej możliwości, a jakby mi coś się stało? To co wtedy będzie? Różnie to bywa, można złamać sobie rękę, nogę itp. Chwilami warto dmuchać na zimno, jak to mówi przysłowie. Ja na szczęście wróciłem cały i zdrowy z tej delegacji, ale będąc tam miałem czyste sumienie, że w razie jakieś kontuzji mam zagwarantowane ubezpieczenie.
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 03:49 AM

Gdzie by się nie jechało warto posiadać ubezpieczenie. Ja jadąc do pracy na Wyspy Brytyjskie doszedłem do wniosku, że powinien mieć ubezpieczenie na życie w Anglii. Moja praca tam była fizyczna, więc było zwiększone ryzyko, że mogę mieć wypadek. Swoje ubezpieczenie zakupiłem w doświadczonej firmie Pfadvisors. Powiedział mi o niej mój kolega, który co jakiś czas leciał do Anglii. Spółka ta poleca najlepsze ubezpieczenia na życie po niskich cenach. Można z nimi się dogadać. Powiesz im co i jak, a oni zaproponują właściwe ubezpieczenie. Ja byłem usatysfakcjonowany. Teraz jak tylko wyjeżdżam do UK to zawsze korzystam z ich usług. Ci, którzy wyszukują odpowiedniego ubezpieczenia powinni zgłosić się do Pfadvisors. Na pewno będą zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem. : )
restech
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 05:50 AM

Warto mieć ubezpieczenie na życie w UK. Wiem o tym z własnego doświadczenia. Byłem tam kilka lat. Niestety nie byłem tam zarejestrowany. Nie byłem ubezpieczony i doszło do tragedii. Złamałem rękę w czasie roboty. A że nie byłem ubezpieczony nie mogłem być przyjęty do szpitala. Po całym wydarzeniu musiałem wrócić do Polski. Okazało się, że kości źle się zrosły. Od tamtego wydarzenia posiadam co dwa tygodnie rehabilitację. Mam niewielki niedowład. Przez własną głupotę teraz borykam się z problemami zdrowotnymi. : (
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 07:51 AM

Taka paskudna pogoda jest, pada śnieg, mroźnie. Nie można pójść na spacer. Dlatego doszłam do wniosku, że wchodząc tu spędzę sympatycznie czas, a tutaj takie nudy. Bo co ja mogę powiedzieć o ubezpieczeniach? Nic a nic! Nie wiem jakie ubezpieczenie na życie w Anglii można wybrać i czy to jest właściwe rozwiązanie. To nie moja historia. Idę na inne forum. See ya!
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2013 at 09:36 AM

Ubezpieczenia to istotna sprawa. Każdy powinien być ubezpieczony. Nawet jeżeli wyjeżdża się do innego państwa. Ja jak wyjeżdżałam do Anglii, to szukałam wszędzie doświadczonej firmy ubezpieczeniowej. Dzięki Bogu znalazłam świetną ofertę na witrynie sieciowej Pfadvisors.co.uk – Ubezpieczenia w Anglii. Muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona usługami, jakie oferowała ta firma. Ceny ubezpieczeń również były bardzo atrakcyjne. Dlatego mocno mogę każdemu zaoferować firmę Pfadvisors, która proponuje najlepsze ubezpieczenia na życie w Wielkiej Brytanii.

Go To Top