Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dumny ojciec i syn w przedszkolu
stary_dziad
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 07:16 AM
Pracowaliście może jako..

Siema! Szukam jakiejś roboty. Siedzę już od miesiąca na chacie i nic nie mogę znaleźć ciekawego. Ale jest nadzieja. Niedawno jak moja mamusia przyszła z pracy to powiedziała mi, że w spółce gdzie pracuje jej przyjaciółka szukają copywritera do profesjonalnych tekstów. Opowiedziała mi co się robi na tym stanowisku i muszę przyznać, że nawet przypadło mi to do gustu. Ale uznałem, że zapytam się co Wy sądzicie na ten temat? Mieliście okazję pracować jako copywriterzy? Dobre macie z tym wspomnienia?
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 08:29 AM

Każda praca ma swoje plusy i minusy to normalna sprawa. Ja pracowałem jako profesjonalny seo copywriter, ale to było sto lat temu. Zamknąłem ten rozdział w moim życiu. Nie chce mi się już rozmawiać na takie tematy. Sami sobie o tym gadajcie!
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 08:54 AM

Mnie od dawna ciekawił fach copywritera i pisanie artykułów na zlecenie, co jak co lecz zacięcie do pisania to ja mam : ). Lubię też poszukiwać różnorodnych informacji w necie, a to również jest istotne w tym zawodzie. Ogromnie chciałabym pracować w firmie Tekstyteksty.pl. Kiedyś widziałam efekty ich pracy i byłam pod ogromnym wrażeniem. Są tam zatrudnieni świetni zawodowcy, w mojej opinii mógłabym tam się niezmiernie rozwinąć. Od kiedy wspominam uwielbiałam pisać i posiadałam takie zdolności.
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 10:05 AM

Ja teraz jestem zatrudniony w domu jako telemarketer, jednak szef zaoferował mi zatrudnienie jako seo copywriter. Wiem, że tego rodzaju praca wymaga znacznej pomysłowości, jednak ja się tym nie zamartwiam, ponieważ czego jak czego, ale tego mi nie brakuje : ). Niewątpliwie na zamówienie pisanie artykułów to byłaby robota w sam raz dla mnie. Nie boję się różnych wyzwań. Mam tylko nadzieję, że będę pisał w miarę prędko, bo w tym fachu to także jest ważne.
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 10:17 AM

Kurde co wy tak dyskutujecie o copywritingu, ja wcale nie znam tego fachu, a napisać kreatywne teksty seo niewątpliwie każdy umie, to łatwa rzecz!
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 11:05 AM

Od niedawna dużo moich kolegów znajduje zatrudnienie jako copywriterzy, ja także sądzę że rozpocznę pracę w tym charakterze. Moim dużym marzeniem jest bycie copywriterem, chciałabym pracować w spółce CreoSŁOWO bądź Tekstyteksty.pl, zdaję sobie sprawę, że firma Tekstyteksty.pl doskonale się rozrasta, z tego powodu chciałabym dla niej napisać zlecone teksty. Dobrze, że mam ukończone studia, bo w tej spółce pracują osoby po studiach.
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-12-2013 at 01:39 PM

Często zaglądam na fora i zawsze jestem dobrze zaskoczona podejmowanymi tutaj tematami. Jeżeli chodzi o copywriting to muszę przyznać, że to bardzo interesująca praca. Zawsze myślałam czy nie poszukać roboty w tym zawodzie, ale coś niestety nie mogę wynaleźć dobrej propozycji. 

Go To Top