Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Warszawa, wynajem magazynu
Konik_polny
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 01:10 AM
Sposób na ochronę danych?

Elo! Mam pewien dylemat. Sprawa nie wygląda za ciekawie. Niedawno była w moim przedsiębiorstwie kontrola i okazało się, że nie posiadam profesjonalnej ochrony danych osobowych. Powiedzieli mi, że jeśli zajmuję się przetwarzaniem danych to nie ma możliwości żebym nie miał ochrony. Dali mi karę i w ciągu 30 dni muszę się w to wyposażyć. Zastanawiam się jak?! Wyszukiwałem czegoś na necie, ale nic nie mogę znaleźć. Dlatego moim kołem ratunkowym jesteście Wy. Może posiadacie jakieś odpowiednie sposoby na ochronę mojej bazy danych w firmie? Poratujcie! 
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 03:24 AM

W obecnych czasach jest mnogo spółek, które polecają interesujące sposoby na ochronę danych osobowych. Mogę nawet poprzeć się przykładem. Mój mąż, który posiada spółkę, spełnia wymogi i w profesjonalny sposób zabezpiecza bazę danych. Nawet ostatnio powiedział mi, że ma zamiar skorzystać z takiej usługi jak administrator bezpieczeństwa informacji. Ja nie do końca rozumiem o co w tym chodzi, ale on coś mówił, że jakaś osoba będzie pomagała jemu w ochronie przetwarzanych danych osobowych czy coś w tym stylu. Tak czy inaczej powiedział mi, że ten sposób to bardzo dobre rozwiązanie na zabezpieczenie bazy danych. : )
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 06:21 AM

W każdej firmie, która przetwarza dane znacząca jest skuteczna ochrona danych osobowych. Moja spółka taką posiada i ja nie potrzebuję nowych porad. Dlatego życzę Wam powodzenia. Nic tu po mnie. Pa!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 08:22 AM

Odpowiednich rozwiązań na zabezpieczenie danych jest wiele. Jakieś antywłamaniowe programy czy skorzystanie z usług jakiegoś profesjonalnego administratora. No można wynaleźć mnóstwo fajnych sposobów. Ja nie działam w tej branży, ale przyznam ciekawi mnie to i wiem, że właściwa ochrona danych osobowych to podstawa każdej spółkie przetwarzającej takiego typu rzeczy. Nawet nie ma nad czym się zastanawiać. 
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 10:05 AM

Bardzo znacząca jest profesjonalna ochrona bazy danych. Z resztą w ówczesnych czasach jest to wymóg w firmach, które przetwarzają dane. Sama należę do tej grupy i wiem jak bardzo ważne są odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego pragnę Wam polecić bardzo dobrą firmę AGAMI, o której powiedział mi mój kolega. Wspomniał, że z pewnością się nie rozczaruję i miał rację. Jest to świetna firma. Cieszę się, że dzięki niemu ją odnalazłam, gdyż poszukiwałam spółek na stronach wyszukiwarki pod wyrażeniami ochrona danych osobowych, ale nic nie mogłam odnaleźć. Na szczęście sprawę mam już załatwioną. Przyznam szczerze, że jestem zadowolona z usług firmy.
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 10:13 AM

Uważam, że wynajdzie się dużo ciekawych sposobów na zabezpieczenie danych osobowych. Ja w tej branży niewiele mogę powiedzieć, ale jako małżonka człowieka, w którego przedsiębiorstwie przetwarzane są dane mam świadomość jak bardzo ważna jest taka usługa. Mój Jasiek zawsze mówi, że może z czegoś zrezygnować, ale zabezpieczenia musi mieć dobre. Z tego co ostatnio wspominał, że w najbliższym czasie pragnie skorzystać z usługi, która pozwoli jemu na ochronę danych także poza biurami spółki. Nie do końca rozumiem o co chodzi, ale on coś gadał o administratorze danych osobowych. Powiedział mi, że to uprości oraz uskuteczni jego zabezpieczenie danych osobowych. Więc może to jest należyty sposób na zabezpieczenia baz danych. : )
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 11:06 AM

Jest tak szaro, leje, wieje, chłodno! Dlatego uważałam, że jak wejdę na forum to trochę się zrelaksuję, ale chyba jednak byłam w błędzie. Co ja mogę powiedzieć o skutecznych pomysłach na ochronę danych? Nie wiem może jakieś zabezpieczenie lub audyt ochrony danych osobowych. Nie znam się na tym. : ( 
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 29-11-2013 at 11:31 AM

Widzę, że tutaj rozmawia się na bardzo interesujący temat, ale nikt nie wspomniał o tym gdzie można wynaleźć uznaną firmę, która zaoferuje ciekawe pomysły na ochronę danych osobowych. Ja polecam Wam firmę AGAMI,o której wspomniała mi moja znajoma. Wynalazła ją przez przypadek na witrynie internetowej Agami ochrona przetwarzanych danych osobowych. Szukała czegoś do pracy, ale pamiętała, że mi jest potrzebna firma z takimi usługami. Spółka AGAMI oferuje perfekcyjnej jakości ochronę baz danych firmowych. Swoje usługi polecają w naprawdę dobrych cenach. Z pewnością będziecie usatysfakcjonowani. Ja polecam z czystym sumieniem! : )

Go To Top