Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy terminale nie są przereklamowane?
kljsdf_675
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 26-11-2013 at 12:45 PM
Wasze doświadczenia z ortopedami

Czołem, witam Was wszystkich serdecznie. Byłam już z sanatorium, teraz czeka mnie długie leczenie. Piszcie co wiecie, chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń. Póki co określenie ortopeda Poznań nic mi nie mówi. Ortopeda to następny typ specjalisty do którego bede musiała się zgłosic.
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 26-11-2013 at 01:08 PM

Zalogowałam się na forum, żeby trochę odpocząć i poczytać o interesujących rzeczach, a tu tak nudno. A co ja mogę powiedzieć o lekarzach? Kiedy muszę iść do jakiegoś idę do byle którego i sprawa załatwiona. Ostatnio miałam wybrać się do pulmonologa to wyklinałam w Google dobry pulmonolog w Poznaniu i wybrałam odpowiedniego. Wystarczy podpytać przyjaciół albo wpisać w sieci i problem rozwiązany.
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 26-11-2013 at 01:38 PM

Kobiety generalnie nie lubią chodzić do ginekologa, ale i tak przecież nalezy co jakiś czas umawiać sie na wizyte u takiego lekarza. Idę o zakład że to lekarz do ktorego najczęściej chodzą kobiety. Uważam że kobiety chodzą do lekarzy o innych specjalnościach znacznie rzadziej, no chyba że są niepełnosprawne albo chorują na jakąś poważną chorobę. Prywatnych dobrych ginekologów nie ma w Poznaniu aż tak dużo, ale to nie znaczy że nie ma ich wcale.Alterida to jest świetna klinika prywatna, na stronie możecie sobie zerknąć jakie ma ładne wyposażenie. Alterida to prywatna placówka medyczna gdzie przyjmują nie tylko ginekolodzy ale też lekarze medycyny pracy i szereg innych lekarzy ekspertów.Ja darzę duzym zaufaniem tą klinikę ponieważ tam właśnie sie leczy cała moja rodzina i musze powiedziec ze z bardzo dobrych skutkiem.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-11-2013 at 11:16 AM

Każda dojrzała kobieta jak najcześniej powinna zgłaszać się do ginekologa. Ginekolog to specjalista na którego wydaję największą ilość pieniedzy bowiem znacznie częściej go odwiedzam niż dentystę i zawsze zgłaszam sie do prywatnej poradni. Trzeba sie regularnie poddawać badaniom gdyż wcześnie zdiagnozowane dolegliwości zdrowotne to coś co można pokonać. Działania profilaktyczne chronią nas przed chorobami, ja wiec nigdy sobie nie żałuje środków finansowych na profilaktyke. Niestety moje dziecko ma wrodzone problemy ze zdrowiem i hasło "neurolog dziecięcy Poznań" to hasło które stale mam w głowie gdyż bez przerwy poszukuję najlepszego specjalisty od chorob tego rodzaju.Nikt nie chciałby chorować ale życie juz takie jest- pełne problemów.
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-11-2013 at 11:40 AM

Chyba jakieś fatum mnie dopadło, bo gdzie nie patrzę to najważniejszym tematem są lekarze oraz do jakich najczęściej się chodzi. Wystarczy, że ja mam szaleństwa w mieszkaniu, bo moja ukochana szuka dobrego specjalistę dermatologa w Poznaniu. Z tej całej złości kazałem jej poszukać czegoś w Internecie. Nie wytrzymam tego. Spadam stąd. Powodzenia w szukaniu lekarzy. Cześć!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-11-2013 at 11:57 AM

Ja idę do lekarza wtedy kiedy już muszę. No i nadszedł czas, że muszę chodzić non stop. Tak to jest kiedy chciało się być modnym i jarało się fajki. Teraz płuca są niewydolne. Na początku nie miałem pojęcia, że to są płuca. Sądziłem, że to zwykły kaszel. Poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu, a on dał mi skierowanie zatytułowane pulmonolog Poznań i adres przychodni. Nie wiedziałem co o tym myśleć. Pojechałem tam. Okazało się, że jest to przychodnia Alterida, w której przyjmują najlepsi specjaliści. Ja poszedłem do pulmonologa, który powiedział mi po wykonaniu wszystkich badań, że mam niewydolność płuc. Ale na szczęście wspomniał, że będzie mnie leczyć. Zmieniając temat pragnę Wam powiedzieć, że jeżeli poszukujecie odpowiedzialnych i fachowych specjalistów to w tej przychodni ich znajdziecie. Ja osobiście bardzo lubię tam chodzić. Jest sympatycznie, przyjemnie, schludnie. Polecam jak gorąco!
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-11-2013 at 12:16 PM

Temat doktorów oraz do których najczęściej chodzimy może być pomocny. Myślę, że można o nim jeszcze więcej powiedzieć. Ja mogę o tym gadać i gadać. Ostatnio nawet byłam u dobrego ginekologa w Poznaniu. Ogólnie znam się trochę na tych specjalistach.
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-11-2013 at 12:42 PM

Chętnie Wam powiem u jakiego lekarza zjawiam się i do jakiej poradni chodzę. Ten specjalista to ortopeda a ta klinika to Alterida. Na stronie mozecie sobie spojrzec kto tam jeszcze przyjmuje pacjentów. Mam o nich dobre zdanie z rozmaitych powodów.Zaczęło się od tego ze dostałą sie w moje ręce ulotka z hasłem: Alterida – ginekolog Poznań. Zainteresowałam się ofertą. Uznałam, że zatelefonuję i zapytam o wszystko. Właściwie zrobiłam, bo od tamtej pory jestem tam stałym klientem. Wiadomo, że trzeba troszczyć się o swoje zdrowie. Z tej racji ja staram się udawać często do specjalistów.

Go To Top