Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gruby penis to podstawa
Qinnn
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 6-11-2013 at 03:52 PM
Co sądzicie o monitoringu?

Hej! Ostatnio miałam sporą kłótnie z moim chłopakiem. Rozmawialiśmy na temat ochrony domów, przedsiębiorstw itp. Mój ukochany doszedł do wniosku, że nie istnieje żaden sposób na zabezpieczenie mienia, ja zaś sądzę, że instalacja monitoringu CCTV może być wspaniałym sposobem na uniknięcie kradzieży. On oczywiście nie popiera mojego zdania. Ale tak czy inaczej ja uważam swoje. A Wy jakie posiadacie pomysły na zabezpieczenie mienia?
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 7-11-2013 at 08:19 AM

Chyba ktoś sobie jaja ze mnie robi! Wchodzę na forum, a tutaj temat o sposobach na ochronę firm itp. Wystarczy, że w domu słyszę jak mój mażłonek cały czas mówi, że trzeba u niego w przedsiębiorstwie nabyć kontrolę dostępu. Zbyt dużo tych informacji o systemach i monitoringu. Już mam od tego migreny. Dosyć! Muszę stąd jak najszybciej wyjść!
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 7-11-2013 at 08:36 AM

Ochrona czy kamery to jedne z wielu sposobów na ochronę posesji, firm, a nawet galerii sztuki. Ja właśnie taką posiadam. Jest mała, ale dzięki niej młodzi artyści mogą pokazywać swoje prace. Początkowo miałam tylko osobę stróżującą, ale kiedy doszło do próby włamania, doszłam do wniosku, że znacząca jest tutaj ekspresowa instalacja monitoringu. Nie chciałam, aby ktoś znowu chciał się włamać. Z resztą z pomocą tych kamer mojemu ochroniarzowi było prościej pilnować eksponatów.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 7-11-2013 at 08:55 AM

Też mi problemy tutaj poruszacie. Wcale mnie nie ciekawi, co może zdziałać system alarmowy w domu, mam obecnie tak dużo trudności, powinnam zdać jutro na studiach bardzo ważny egzamin, nie jestem pewna, czy temu podołam ; (.
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 7-11-2013 at 09:13 AM

Dzisiejsza technika wypiera różnorodne firmy ochroniarskie, teraz większa grupa ludzi wybiera monitoring. Wśród nich jestem też ja. Mam małe przedszkole i dla mnie bezpieczeństwo maluchów jest najważniejsze. Z tej przyczyny postawiłam na fachowy montaż systemów alarmowych spółki Securex, który umożliwia mi kontrolowanie tego co się dzieje na obszarze placówki, jak też w pobliżu bramy. Jestem usatysfakcjonowa z propozycji tej firmy, ponieważ zagwarantowała mi ona perfekcyjnej jakości systemy alarmowe, jak także kamery. Firmę tą odnalazłam przypadkowo kiedy to właśnie szukałam dobrego monitoringu. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się aż tak profesjonalnie wykonanej pracy oraz tak niskich cen. Dlatego Ci którzy wyszukują rozwiązań bądź ciekawej oferty monitoringu powinni się zgłosić do firmy Securex. Uwierzcie mi, że bez wątpienia będziecie zachwyceni z ich usług. Świetna i fachowa firma. Polecam z całego serca! : )
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 7-11-2013 at 09:35 AM

Odnaleźć interesujący sposób na zabezpieczenie domu bądź firmy w obecnych czasach to nie kłopot. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, a za każdym rogiem jakieś spółki proponują bezpieczny montaż monitoringu. Sam mam w swoim przedsiębiorstwie kamery. Dzięki nim jakiś czas temu nie okradziono mnie, bo osoba stróżująca zauważyła przy pomocy monitoringu, że ktoś łazi w pobliżu terenu przedsiębiorstwa. Na szczęście ich przestraszył i już więcej nie przyszli, a nagranie z kamer zostało przekazane policji.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 7-11-2013 at 03:31 PM

Postanowiłem u siebie w zakładzie pracy lepiej monitorować własnych pracowników, bo zauważyłem, iż w magazynie giną pewne rzeczy. Wszedłem na stronę www o nazwie: Securex.tv – alarm domowy, gdzie była zamieszczona oferta firmy, która zajmuje się profesjonalnym monitoringiem. Skorzystałem z jej oferty, aktualnie pracownicy mojego zakładu pracy znacznie się pilnują. Również skuteczniej pracują. Kradzieże już się wcale nie zdarzają. Jednak ja przekonałem się prywatnie, iż prawidłowa kontrola w miejscu pracy jest konieczna.

Go To Top