Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdyby nie długi penis...
Mondra
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 5-11-2013 at 01:55 PM
Czy szkoły są gotowe?

Witam serdecznie! Jestem mamą 7letniej Mai, która w tym roku poszła do pierwszej klasy. Moja córa kocha uczęszczać do szkoły, ale nie o tym chciałam tu pogadać. Ostatnio jak odprowadziłam moją córkę do szkoły to spostrzegłam, że dobrze są powieszone tablice szkolne. Świetnie, bo to da sposobność dzieciom łatwo sięgać do nich. Zaskoczyło mnie to. Z tej racji chciałabym Was zapytać co sądzicie na temat wyposażenia placówek? Czy sądzicie, że klasy są przystosowane odpowiednio dla dzieci?
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 5-11-2013 at 02:17 PM

Kiedyś jak uczęszczało się do szkoły to bez znaczenia było jakie są meble. Dla nikogo nie było znaczenia czy są one właściwe bądź nie. Dzieciaki się radowały, że w ogóle mogą chodzić do szkoły. W tamtych czasach nie było tak dobrze. Wiadomo czasy się zmieniły i teraz wszędzie starają się o odpowiednie krzesła czy stoliczki, by dzieci siedząc przez tyle godzin w ławkach nie miały później szkód z kręgosłupem. Czasami jak idę po moją wnusię do szkoły i widzę te świetne ławki szkolne to czuję maleńką zazdrość, że kiedy ja byłam małolatą nie miałam takich ślicznych mebli w klasie. Ale życie się zmienia. : )
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 5-11-2013 at 02:28 PM

W przedszkolu do którego uczeszcza moja słodka pociecha jest ładnie zrobiona szatnia, a salki dla przedszkolaków także są pomysłowo urządzone. Z tego co wiem oni mają meble ze sklepu Akma (akma-niedomice.pl). Te meble są faktycznie urocze. Akma robi również meble dla starszych dzieci, czyli dla szkół. Takie a nie inne wyposażenie szkół podstawowych ma wpływ na to czy dzieci lubią te szkoły.Tak juz jest że zawsze gdy jesteśmy zmuszeni gdzieś spedzać znaczną ilość czasu w pozycji siedzącej, chcemy, by najwygodniej nam sie siedziało. Jak najbardziej wygodne krzesła i odpowiednio dobrane do nich ławki uczniowskie to coś co powinno być jednym z priorytetów dla osoby zarządzającej daną szkołą :P
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 5-11-2013 at 02:46 PM

Przedszkole do którego zapisałam mojego Kubusia jest przepełnione żywymi kolorami a w sali gdzie przedszkolaki przebywają przez najwiekszą ilość czasu jest sporo atrakcyjnych zabawek. Panie wychowawczynie są bardzo sympatyczne i wymyślają dla maluchów niepospolite zabawy-takiego zdania jest przynajmniej mój ukochany Kubuś :) Umiejętne wyposażanie przedszkoli pod kątem meblowym sprawia ze obiekty te stają się bardziej atrakcyjne w oczach najmłodszych.Akma to jest doskonały producent, na ich witrynie można zorientować się jakie przygotowują meble do sal przedszkolnych. Udostępniają niezwykle pomysłowe regały a zapewniane przez nich kąciki sklepowe są unikalne i interesujące. Wbrew pozorom maluchy posiadają spore wymagania. Niektóre z zabawek dziecięcych pozytywnie wpływają na ich rozwój motoryczny, inne wpływają na ich rozwój intelektualny. Mój Kubuś kocha muzykę, zatem jeżeli pani z przedszkola zorganiuje jakąś zabawę opierającą się na muzyce, on wtedy jest zachwycony.
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 5-11-2013 at 02:59 PM

Zaglądam na forum licząc na coś fajnego, a tu gadka o meblach. Kogo interesuje odpowiednie wyposażenie przedszkoli? Są lepsze tematy do pogawędki. Błagam, zmieńmy go. Forum jest po to, aby wypocząć. A z resztą wychodzę stąd!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 5-11-2013 at 03:13 PM

Nie mam ochoty myśleć nad tym, w jaki sposób są urządzone szkoły, jak również przedszkola, jakiekolwiek wyposażenie szkół i przedszkoli dla małych dzieci to nie moja bajka, albowiem nie mam małych dzieci.

Go To Top