Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy znajdę dobrego trenera osobistego w Krakowie?
Sumienna

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 17-5-2017 at 12:26 AM
Czy znajdę dobrego trenera osobistego w Krakowie?

Od dłuższego czasu szukam jakiegoś dobrego trenera w krakowie, ale niestety do tej pory nie spotkałam żadnego takiego, który by mi pomógł. Mianowicie, chciałam trochę wyszczuplić swoje ciało, spalić nieco cellulitu (niestety, odłożył mi się;) i w ogóle być i wyglądać fit.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles

Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 03:15 AM

Ale Ty wiesz, że nie spalisz celulitu za pomocą treningów? Trzeba było tyle słodkości nie jeść, a teraz się martwić o sylwetkę :P Ludzie to nigdy nie myslą o tym, jakie są konsekwencje dla ich zdrowia, tylko się objadają…
Kluuu
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 04:25 AM

Ale wiesz co? Jak możesz tak oceniać kogoś, jak nawet nie znasz historii danej osoby? Sam byłem dosyć otyły i to przez leki, jakie dostałem od lekarza. Może koleżanka miała podobnie? Albo ma problemy z tarczycą?
Sumienna

Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 06:08 AM

Spoko, nie przejmuję się takimi komentarzami, bo nie jestem gruba, ani nawet krągła, po prostu… taki urok rodzinny, że mi się tu i ówdzie odłożylo. Ale bardziej mnie interesuje to, czy w naszym miescie w końcu są jacyś porządni trenerzy, czy nie mam co liczyć.
Bombowiec

Registered: 31-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 08:50 AM

No sorry, wszedłem i jak zobaczyłem komentarz tego kolesia, to aż mnie poniosło i zapomniałem o najważniejszym :P To znaczy, tak, jak chcesz mieć naprawdę efektywne treningi, to zajrzyj sobie pod ten adres: http://www.studiosynergy.pl/. Tam znajdziesz profesjonalnych trenerów personalnych z Krakowa, którzy mają szerokie doświadczenie, jeśli chodzi o trenowanie innych. Wykorzystują przy tym popularną szczególnie w Niemczech aparaturę do treningów EMS. Fajna sprawa, jak chcesz pozbyć się cellulitu właśnie (wbrew temu, co kolega mówił, to jest możliwe).
Sumienna

Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 10:01 AM

Właśnie! Takiej odpowiedzi oczekiwałam :D dzięki serdeczne za pomoc i pozdrawiam!

Go To Top