Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ile mniej wiecej kosztuje naprawa chłodziarki w Krakowie?
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 12-5-2017 at 03:16 AM
Ile mniej wiecej kosztuje naprawa chłodziarki w Krakowie?


Kochani ile mniej wiecej trzeba wydać na naprawę chłodziarki w Krakowie. Słyszałam ze fachowcy liczą sobie bardzo dużo i nawet nie opłaca sie w to bawić takze licze ze ktos zorientowany troche rozjaśni temat. Pozdrawiam i zapraszam.
View user's profile View All Posts By User
Menelka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 12-5-2017 at 03:47 AM
Ile mniej wiecej kosztuje naprawa chłodziarki w Krakowie?


Trzeba by wiedzieć co się zepsuło, bo rzeczywiście w niektórych przypadkach sprzet nadaje sie tylko na smieci, ale w kazdym razie nie zaszkodzi wezwać fachowców żeby ocenili i podali ci koszty. W mieście działa wiele zakładów trudniących się naprawa chłodziarek Kraków pod tym wzgledem jest konkurencyjny wiec i ceny są niskie. Gdyby naprawy się nie opłacały to raczej te firmy nie miałyby prawa istnieć, a jeśli szukasz naprawdę dobrej i niedrogiej to polecam http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Mój brat ma dwa bistra i korzystal z ich pomocy kiedy padły mu lodówki. Koszt naprawy wyszedł nieporównywalnie mniejszy niż zakup nawet używanych, pzdr.
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 12-5-2017 at 05:29 AM
Ile mniej wiecej kosztuje naprawa chłodziarki w Krakowie?


Z tego co zrozumiałem zajmują się naprawami lodówek gastronomicznych ale na stronce nic nie znalazłem. Przydałby mi się kontakt do kogoś uczciwego i rzetelnego wiec jakbyś mógł wysłać mi numer telefonu, nawet na priv, to będę bardzo wdzieczny.
View user's profile View All Posts By User
Menelka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 12-5-2017 at 08:20 AM
Ile mniej wiecej kosztuje naprawa chłodziarki w Krakowie?


Numeru to ja nie mam, ale wszystkie informacje masz na stronie przecież: http://serwis-lodowek-krakow.pl/urzadzenia-chlodnicze-wykorzystywane-przemysle-gastronomii/. Powiem ci że pod wzgledem uczciwości nie wiem czy mozna lepiej trafić bo jak tylko sprawdzą co się stało to podają ci sztywną cenę naprawy no i tak jak pisałem u mojego brata to wyszły smieszne kwoty. Pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 12-5-2017 at 09:16 AM
Ile mniej wiecej kosztuje naprawa chłodziarki w Krakowie?


Super, dzieki wielkie za link :)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]