Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam firmy, która oferuje przeprowadzi w Warszawie Ochota, ktoś może cokolwiek polecić?
Karamboleka
Newbie
*

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 10-5-2017 at 09:56 PM
Szukam firmy, która oferuje przeprowadzi w Warszawie Ochota, ktoś może cokolwiek polecić?

Witam, czeka mnie spora przeprowadzka, do przetransportowania naprawdę sporo materiałów, jest też kilka mebli antycznych, dlatego zależy mi na firmie, która będzie solidna i zabezpieczy meble nas czas transportu tak, żeby nie uległy żadnym uszkodzeniom, ktoś słyszał o takiej firmie i może polecić cokolwiek godnego uwagi?
View user's profile View All Posts By User
Sumienna

Member Is Offline

[*] posted on 10-5-2017 at 10:54 PM
Szukam firmy, która oferuje przeprowadzi w Warszawie Ochota, ktoś może cokolwiek polecić?

wystarczy poszukać w Internecie, przecież teraz jest całe mnóstwo takich firm, a Warszawie jest ich na pewno sporo, większość oferuje takie usługi, o jakie pytasz
Karamboleka
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 10-5-2017 at 11:42 PM

materiały, które potrzebuję przetransportować są dość delikatne i kosztowne, więc wolałabym sprawdzoną firmę, żeby mieć pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu
Jakis_koles

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 12:21 AM

jeśli chodzi o przeprowadzki na warszawskiej Ochocie, najlepsza firma to http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/, są naprawdę godni polecenia, w swojej ofercie mają również transport antyków i dzieł sztuki, potrzebny sprzęt do zabezpieczenia takich mebli, przeprowadzka z nimi trwa bardzo krótko, jeśli zależy ci na czasie
Wojowniczka

Registered: 31-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 02:54 AM

również polecam tą firmę, musiałam przewieźć kilka rzeczy na drugi koniec Warszawy i bałam się, że albo będzie to trwać wieki albo będzie kosztować miliony, nic z tych rzeczy, nie dość, że transport przebiegł sprawnie, to jeszcze ceny są naprawdę atrakcyjne
halabard
Newbie
*

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 03:34 AM

ostatnio korzystałem z usług tej firmy WikiPrzeprowadzki.pl, przyjaciel mi ją polecił, mówił, że solidna i, że przeprowadzka przeprowadzona w mgnieniu oka no i się nie mylił, duże samochody, mieszczą sporo rzeczy, nawet mebli, do tego sprawna obsługa, jeśli trzeba pomogą wszystko wyładować i pownosić do mieszkania
laponia

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 06:30 AM

racja, to porządna firma, zresztą dość znana w Warszawie, jeśli nie jesteś przekonana co do tego, czy warto się nimi zainteresować, sprawdź sobie ich klientów, myślę, że to jest wystarczająca rekomendacja, poza tym, z tego, co słyszałam, firma ma dość spore doświadczenie w przeprowadzkach, więc na pewno wie jak zabezpieczyć antyki, czy dzieła sztuki, żeby nie uległy zniszczeniu podczas transportu
kokoszka

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 08:47 AM

ta firma jest najlepsza! Nienawidzę przeprowadzek, pewnie jak większość ludzi, zawsze się nimi stresuje i martwię, że coś pójdzie nie tak, znajoma poleciła mi tą firmę i jestem bardzo zadowolona

Go To Top