Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak się upewnić, że hostessy się sprawdzą w pracy?
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9-5-2017 at 12:39 AM
Jak się upewnić, że hostessy się sprawdzą w pracy?


Będę niedługo szukał kilku hostess na kilkudniowe targi spożywcze i mam z tym małe zamieszanie. Ostatnio zrobiłem otwartą rekrutację gdzie prosiłem o zdjęcia, cv i tak dalej, zgłosiło się pełno dziewczyn, wybrałem trzy i niby wszystko ok, ale jak już przeszło co do czego to tylko jedna serio zachowywała się jak trzeba, w sensie cały czas uśmiech, zachęcała klientów do poczęstunku itp. Druga byłą średnia, a trzecie nic tylko się migała i aż musiałem ją wyprosić w końcu. Macie jakieś rady jak szukać hostess żeby uniknąć takich sytuacji?
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9-5-2017 at 01:52 AM
Jak się upewnić, że hostessy się sprawdzą w pracy?


A nie znasz http://www.hostamo.pl/? To jest firma pośrednicząca w zatrudnianiu hostess. Działa to tak że wpisujesz na stronie na kiedy, w jakim mieście, do czego potrzebujesz hostessy, jakie masz dodatkowe wymagania, na przykład znajomość angielskiego i tyle. Oni ci dają propozycje i gwarantują że to będę sprawdzone pracownice
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9-5-2017 at 03:49 AM
Jak się upewnić, że hostessy się sprawdzą w pracy?


Brzmi jak sensowny układ. A w jakich miastach w Polsce mogę skorzystać z takiego systemu szukania hostess? Akurat w moim przypadku będę potrzebował kogoś w Lublinie
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9-5-2017 at 06:18 AM
Jak się upewnić, że hostessy się sprawdzą w pracy?


Wiesz co oni się na bieżąco rozwijają, także musisz sprawdzić, ale z mojego doświadczenia mogę potwierdzić że obstawiają Trójmiasto, Warszawę, Kraków i Łódź, na bank jest tych miast więcej
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]