Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?
Xena
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 31-5-2015
Location: Kolobrzeg
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 12:03 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?


Szukam firmy lub sprawdzonej osoby zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Ważne żeby działali na terenie woj. Lubuskiego, najlepiej niech będą z Gorzowa. Zależy mi na profesjonalnych usługach, kimś kto ogarnia temat od strony technicznej, ale też komu mogę zaufać w kwestii estetycznej. Polecicie mi kogoś sprawdzonego?
View user's profile View All Posts By User
Wojowniczka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 31-5-2015
Location: Warszawa
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 02:56 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?


Hej, hej. To trudne w sumie żeby znaleźć kogoś, kto jest ogarnięty w tych dwóch skrajnych kategoriach� Zazwyczaj jak ktoś ogarnia stronę techniczną to często nie do końca skupia się na estetyce tylko głównie na funkcjonalności� Więc nie wiem czy znajdziesz kogoś, kto ogarnie Ci jedno i drugie :/
View user's profile View All Posts By User
Xena
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 31-5-2015
Location: Kolobrzeg
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 05:11 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?


No bez przesady, są ludzie którzy zwracają uwagę na jedno i drugie, więc mam nadzieję, że ktoś mi kogoś takiego poleci, już tak się nie ograniczajmy, że techniczne umysły nie znają się na estetyce�
View user's profile View All Posts By User
Obrazalska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 31-5-2015
Location: Pabianice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 06:34 AM
Tworzenie stron internetowych w wojew�dztwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?


No dokładnie, oczywiście że istnieją osoby, kt�re ogarniają i jedno i drugie, bez przesady! To się na szczęście nie wyklucza. A jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych lubuskie to świetny dow�d na to wszystko znajdziesz tutaj:. U nich masz pewność, że dostaniesz bardzo profesjonalną, dopracowaną stronę kt�ra będzie też estetyczna i będzie przyciągać uwagę. Generalnie bardzo polecam, efekt bardzo wow.
View user's profile View All Posts By User
Xena
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 31-5-2015
Location: Kolobrzeg
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 08:37 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?


Oo, no i super. Wchodząc na ich stronę widać o razu, że i estetyka i dobra funkcjonalność i strona techniczna są im dobrze znane. Dzieki wielkie, o coś takiego właśnie mi chodziło :)
View user's profile View All Posts By User
Obrazalska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 31-5-2015
Location: Pabianice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 09:59 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim � szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?


Spoko, nie ma problemu, bardzo ich polecam, profesjonalne-strony.com to naprawdę świetny zespół ludzi znających się na swojej pracy.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 51.0% - SQL: 49.0%]