Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim – szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?
Xena
Junior Member
**

Registered: 31-5-2015
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-4-2017 at 12:03 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim – szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?

Szukam firmy lub sprawdzonej osoby zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Ważne żeby działali na terenie woj. Lubuskiego, najlepiej niech będą z Gorzowa. Zależy mi na profesjonalnych usługach, kimś kto ogarnia temat od strony technicznej, ale też komu mogę zaufać w kwestii estetycznej. Polecicie mi kogoś sprawdzonego?
View user's profile View All Posts By User
Wojowniczka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-4-2017 at 02:56 AM
Tworzenie stron internetowych w województwie lubuskim – szukam sprawdzonej firmy/osoby, polecicie kogoś?

Hej, hej. To trudne w sumie żeby znaleźć kogoś, kto jest ogarnięty w tych dwóch skrajnych kategoriach… Zazwyczaj jak ktoś ogarnia stronę techniczną to często nie do końca skupia się na estetyce tylko głównie na funkcjonalności… Więc nie wiem czy znajdziesz kogoś, kto ogarnie Ci jedno i drugie :/
Xena
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-4-2017 at 05:11 AM

No bez przesady, są ludzie którzy zwracają uwagę na jedno i drugie, więc mam nadzieję, że ktoś mi kogoś takiego poleci, już tak się nie ograniczajmy, że techniczne umysły nie znają się na estetyce…
Obrazalska
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-4-2017 at 06:34 AM

No dokładnie, oczywiście że istnieją osoby, które ogarniają i jedno i drugie, bez przesady! To się na szczęście nie wyklucza. A jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych lubuskie to świetny dowód na to wszystko znajdziesz tutaj: http://profesjonalne-strony.com/zakres-uslug.html. U nich masz pewność, że dostaniesz bardzo profesjonalną, dopracowaną stronę która będzie też estetyczna i będzie przyciągać uwagę. Generalnie bardzo polecam, efekt bardzo wow.
Xena
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-4-2017 at 08:37 AM

Oo, no i super. Wchodząc na ich stronę widać o razu, że i estetyka i dobra funkcjonalność i strona techniczna są im dobrze znane. Dzieki wielkie, o coś takiego właśnie mi chodziło :)
Obrazalska
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-4-2017 at 09:59 AM

Spoko, nie ma problemu, bardzo ich polecam, profesjonalne-strony.com to naprawdę świetny zespół ludzi znających się na swojej pracy.

Go To Top