Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Obrazy na płótnie � jaka cena
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 21-3-2017 at 09:01 PM
Obrazy na płótnie � jaka cena


Hej wszystkim. Czy ktoś z was ma może jakiś pomysł ile mogą kosztować akie specjalne obrazy na płótnie. Od jakiegoś czasu wpadł mi pomysł do głowy, aby coś takiego sobie sprawić. Nie ukrywam, że nurtuje mnie to bardzo. Z chęcią odmieniłabym wnętrze mojego mieszkania takimi dekoracjami.
View user's profile View All Posts By User
laponia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 28-4-2016
Location: Chorzow
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 21-3-2017 at 10:42 PM
Obrazy na płótnie � jaka cena


Hej. Jak dla mnie nowoczesnymi dekoracjami są naklejki naścienne. W ogóle podoba mi się taki styl, jak ludzie naklejają na ścianie hasła, motta życiowe i inne tego typu. Sama z chęcią bym coś takiego kupiła do siebie do mieszkania, ale ja je wynajmuję i szkoda mi zdobić nieswoje mieszkanie, z którego pewnie niebawem i tak się przeprowadzę.
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-3-2017 at 12:36 AM
Obrazy na płótnie � jaka cena


Witajcie. Moim skromnym zdaniem obraz na płótnie to świetny pomysł na dekorowanie mieszkania. Zwłaszcza w salonie takie dekoracje bardzo dobrze się prezentują. Widziałem też u znajomych w sypialni dość wymowne dekoracje utworzone z gipsowych form. Bardzo ciekawe podejście do dekorowania wnętrz. Musicie sobie sprawdzić w tym sklepie http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Może akurat was zainteresuje taki obraz.
View user's profile View All Posts By User
PancernaZuzia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 31-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-3-2017 at 02:48 AM
Obrazy na płótnie � jaka cena


Mnie się podobają jedynie napisy wykonane na połyskujący kolor. Wydaje mi się, że z dekoracji naściennych to jeszcze oświetlenie typu LED fajnie się prezentuje. Nie wiem jak te obrazy, ale z tego co piszecie musi to bardzo ciekawie się prezentować. Muszę sobie to dobrze oblekać. Może ja też bym co nieco zmieniła w wystroju mojego mieszkania.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-3-2017 at 04:31 AM
Obrazy na płótnie � jaka cena


Hej. Moja żona trzy tygodnie temu też szukała dekoracji naściennych. Znaleźliśmy wówczas sklep Naklejkomania. Tam zakupiliśmy naklejki do skonu, nakładki magnetyczne na lodówkę, ale także i naklejki dekorujące pokój naszych dzieci, z czego się najbardziej ucieszyły. Myślę, że znajdziesz tam to czego szukasz. Obrazy na płótnie też były w ofercie, tak więc warto zajrzeć i chociażby się rozejrzeć. Co do ceny to moim zdaniem są nieduże. Za kilkanaście złotych znajdziesz fajne dekoracje nie tylko na ścianę.
View user's profile View All Posts By User
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-3-2017 at 06:41 AM
Obrazy na płótnie � jaka cena


Dzięki trochę mi pomogliście
View user's profile View All Posts By User
Kluuu
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-3-2017 at 09:01 AM
Obrazy na płótnie � jaka cena


mnie też :D
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 39.3% - SQL: 60.7%]