Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Doświadczenie w szukaniu noclegów
Specka
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 23-10-2013 at 02:38 PM
Degradacja środowiska

Cześć wszystkim : ). Smuci mnie to nieustannie wzrastające zanieczyszczenie środowiska, a w szczególności lasów, jak również wody. Niszczenie środowiska to ogromny minus dla kolejnych pokoleń. Współcześnie wiele firm musi ubiegać się o pozwolenie zintegrowane, opracowane zgodnie z przepisami prawa.
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 24-10-2013 at 07:28 AM

Zanieczyszczenia to ciężki problem. Dużo osób nie jest świadomych tego, że nie troszcząc się o naturę dążą do tego, że w kolejnych latach wiele gatunków roślin oraz zwierzaków zginie. Co również prowadzi do tego, że nam będzie trudniej. Powinniśmy szanować to co przekazała nam matka natura. Ja staram się to robić zawsze. Jako pracownica Urzędu Gminy każdego roku wprowadzam program ochrony środowiska, który ma na celu odtruwanie parków,jezior oraz innych ośrodków przyrody, które znajdują się na terenie gminy. Nie wyobrażam sobie, żeby nasza rzeka, która jest wspaniałą rozrywką dla wielu ludzi w okresie letnim była brudna oraz pływały po niej jakieś puszki. Nawet z Panem Wójtem wprowadziliśmy kary pieniężne dla wszystkich osób, które nie dbają o środowisko i wyrzucają śmieci gdzie popadnie.
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 24-10-2013 at 07:50 AM

Nawet tutaj na forach gada się na temat ochrony środowiska?! Wystarczy, że o tym temacie słyszę wszędzie w szkole, TV itp. Odpocznijmy trochę. Ja także mam dużo problemów. Moj ojciec cały czas oczekuje na operat wodnoprawny, bo u niego w robocie była inspekcja i muszą to zrobić. Więc non stop nawija o tym w chacie. Mam dość już!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 24-10-2013 at 08:15 AM

Świat w ogóle nie zwraca uwagi na to jakie sygnały przesyła nam natura. A przecież to jest naszą winą, że w ogóle nie troszczymy się o nią. Wiadomo taniej jest wywalić starą kanapę do lasu niż zapłacić i oddać je na wysypisko, bo przecież szkoda pieniędzy. Ja oczywiście nie jestem idealny, ale staram się kierować swoim sumieniem i również dążę do tego, by tak było u mnie w domu, jak również w mojej spółce moim przedsiębiorstwie Dlatego też co jakiś czas zlecam właściwym firmom przeprowadzanie badania stanu ścieków, by być świadomym, że moje przedsiębiorstwo działa zgodnie z naturą. Dla mnie to ma wielkie znaczenie. Staram się to podkreślać wśród osób pracujących u mnie oraz moich znajomych i najbliższych.
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 24-10-2013 at 08:34 AM

Każdy zdaje sobie sprawę z tego ze środowisko jest znacznie zanieczyszczone, pytanie tylko co robić aby efektywnie przeciwdziałać dalszemu pogłębianiu się tej sytuacji. Ja jestem osobą, która uwielbia przepiękne krajobrazy i już choćby z tego względu istotne są dla mnie wszelkie działania proekologiczne. Jeżeli do ludzi nie dotrze w końcu jak niesamowicie szkodzą planecie poprzez własną głupotę to przyszłości poniosą niemiłe konsekwencje. Staram się wychowywać własne dzieci tak, by miały w sobie szacunek dla środowiska.Wiadomo że dziewczynki są znacznie bardziej podatne na wpływy wychowawcze niż chłopcy, ale myślę ze z moimi chłopakami nie bedzie tak źle. Właściwe wychowanie dzieci to jedno, a stawianie wymagań firmom to kolejna rzecz o jaką powinniśmy się stale troszczyć. Rozporządzenie ministra nakłada na szczęście na przedsiębiorstwa wymóg robienia badań, chodzi mi o badania ścieków. Jakość chemiczna ścieków bywa rozmaita i dzięki tym badaniom daje się to ustalić. Niektóre substancje są szczególnie szkodliwe dla środowiska naturalnego, dlatego też dużo firm musi się starać o uzyskanie pozwoleń o charakterze wodno-prawnym.
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 24-10-2013 at 08:54 AM

Mam tak wiele rozmaitych spraw na głowie. Niedawno dostałam nowe mieszkanie i muszę kupić konieczne meble do mieszkania. Nie ciekawi mnie zanieczyszczenie środowiska, szkoda cennego czasu na środowisko. Moi drodzy na wasze kłopoty środowiskowe, wystarczy po prostu monitoring środowiska w jakim celu się nad tym rozwlekać?
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 24-10-2013 at 09:12 AM

Coś strasznego jak bardzo jest zanieczyszczone środowisko, jak i też wszelka żywność. Zewsząd nas otacza chemia i przesiąknięte nią produkty. Mam małe dziecko, i mam obawy, czy jemu konkretna żywność nie zaszkodzi. Na pewno potrzebne są badania żywności. Moja znajoma ostatnio zmarła na raka, i obawiam się, że najważniejszym powodem tego, że umarła było szczególnie zanieczyszczenie produktów pokarmowych. Różnorodne zanieczyszczenia mają nadzwyczaj szkodliwy wpływ na organizm ludzki.

Go To Top