Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?
HeraNiedobra
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 31-5-2015
Location: Wroclaw
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-2-2017 at 04:31 AM
Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?


Dzien dobry chce zainwestować w zakup pompy ciepła, najbardziej interesuje mnie energooszczędna pompa ciepła powietrze woda, znacie jakies ciekawe oferty albo namiary na sklep, który ma duzy wybór takich pomp w atrakcyjnych cenach?
View user's profile View All Posts By User
Xena
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 31-5-2015
Location: Kolobrzeg
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-2-2017 at 06:17 AM
Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?


Namiarów na sklep nie podam, może kto inny pomoze, ale nie rób sobie nadziei na super okazyjne ceny za takie urządzenia raczej ceny wszędzie są podobne.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-2-2017 at 06:44 AM
Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?


Nie do konca tak jest, ale szkoda ze nie powiedziałaś dokładnie jakiego typu pompa ciepła wietrze woda Cie interesuje byłoby łatwiej cos doradzic, ale chyba mam coś dla Ciebie, wejdz tylko na stronę http://www.soltec.sklep.pl/pompy-ciepla-c-158.html znajdziesz tam kilkanaście różnych pomp ciepła w zróżnicowanych cenach, ktore mozna dowolnie konfigurować bo współpracują zarowno z kotłami jak i innymi podgrzewaczami wody, mozna je także doposażyć w kolektory słoneczne.
View user's profile View All Posts By User
HeraNiedobra
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 31-5-2015
Location: Wroclaw
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-2-2017 at 07:00 AM
Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?


Widze ze podesłałeś strone sklepu a mógłbyś cos więcej o nim napisac?
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-2-2017 at 08:11 AM
Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?


Cóż Ci moge jeszcze powiedzieć firma Soltec to prężnie działające przedsiębiorstwo, nie tylko montuje systemy solarne fotowoltaiczne czy pompy ciepła typu powietrze woda, ale prowadzi swoj własny sklep internetowy, gdzie sprzedaje urządzenia fotowoltaiczne marki Bosch Sharp czy Steca.
View user's profile View All Posts By User
HeraNiedobra
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 31-5-2015
Location: Wroclaw
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22-2-2017 at 09:31 AM
Interesuje mnie najnowszej generacji pompa ciepła powietrze woda, znacie jakiś sklep godny polecenia?


Bardzo mi pomogłeś zdecydowałam sie na EPC 27 3.0 zakup pompy mogłam rozłożyć na korzystne raty, dostałam tez 3999 punktów na inne zakupy, dzięki.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 51.0% - SQL: 49.0%]