Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Panele ogrodzeniowe z siatki – gwarancja bezpieczeństwa?
Kupczak
Newbie
*

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 5-2-2017 at 11:20 PM
Panele ogrodzeniowe z siatki – gwarancja bezpieczeństwa?

hej wszystkim, chciałbym trochę podyskutować na temat paneli ogrodzeniowych z siatki. Czy naprawdę są wystarczającym zabezpieczeniem i warto z nich korzystać? Może macie je w swojej firmie? Ja planuję zakup, ale ostatecznie jeszcze nie jestem jeszcze zdecydowany. Jeśli już to musiałbym pociągnąć je aż do samego sufitu. Podobno się da i dobrze przepuszczają światło, ale czy rzeczywiście tak jest? Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami.
View user's profile View All Posts By User
Sandal

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 02:12 AM

tak, moim zdaniem naprawdę są dobrym zabezpieczeniem. Oczywiście jeszcze zależy jakiej jakości te panele ogrodzeniowe będziesz mieć i z jakiego źródła.;) Bo tutaj nie warto kupować w ciemno i chcieć w taki sposób zaoszczędzić… moje panele pochodzą od znanego producenta i są zgodne z jego obietnicami, ładnie odgradzają sektory i nie jest ciemno, bo światło faktycznie dobrze przez nie przechodzi. Możesz zamontować je aż do sufitu, są proste w montażu.
Kupczak
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 04:25 AM

a jaki to producent i z jakiego źródła kupowałeś?:)
PancernaZuzia

Registered: 31-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 07:16 AM

to ja też się wypowiem.;) swoje panele brałam od dystrybutora marki TROAX: http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/magazynowanie/, mogę ich polecić. Siatka świetnie się sprawdza i nie mamy z nią żadnych problemów. A co ważne faktycznie jest dosyć łatwa w montażu i można sobie ją swobodnie ustawiać według wizji.;)
Kamikaze
Newbie
*

Registered: 31-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 09:17 AM

ja jeszcze tak w ramach inspiracji polecam przeczytać informacje na tej stronie http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/urzadzenia-zautomatyzowane-i-roboty-przemyslowe/zamki-bezpieczenstwa/, tak jak piszą, panele można zamontować nawet kilka centymetrów od maszyny. To mi bardzo odpowiada, bo nie lubię marnować miejsca, nie mamy go tak przesadnie wiele. Poza tym stal nierdzewna świetnej jakości.
Sandal

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 09:56 AM

TROAX i z tego samego źródła.:) kupowanie u oficjalnych dystrybutorów zawsze się opłaca, więc w sumie to nic dziwnego.;p

Go To Top