Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-2-2017 at 04:40 AM
Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!


Panowie, mam problem ze swoim Citroenem, coś zaczęło mi stukać w zawieszenie, a dokładnie gdzieś na tylnej osi. Wiem już, że to problem z belką, ale nie mam pojęcie gdzie się udać z takim problemem. Dość trudno znaleźć dobry serwis aut francuskich. Moglibyście kogoś polecić?
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-2-2017 at 05:57 AM
Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!


Znam ten problem, francuskie auta mają zupełnie inne rozwiązania jeżeli chodzi o zawieszenie i w sumie przez dużą eksploatację na naszych polskich drogach, szybko się psują. Ja robiłem wszystko sam, ale znam się trochę na tym, na pewno konieczna będzie wymiana belki i w dużych miastach z pewnością znajdzie się jakiś serwis warty polecenia.
View user's profile View All Posts By User
Wojowniczka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 31-5-2015
Location: Warszawa
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-2-2017 at 08:02 AM
Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!


U nas jak pojawił się taki problem to po prostu wymieniliśmy auto, ale jeżeli jesteś do niego przywiązany albo to tylko jeden jedyny problem z nim to firma Serwis Aut Francuskich zajmuje się zarówno regeneracją belek, jak i wymianą na nową. Zajmują się również diagnozą oraz innymi naprawami, więc wydaje się, że warto byłoby sprawdzić ich ofertę.
View user's profile View All Posts By User
Sandal
Junior Member
**


Avatar


Posts: 2
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-2-2017 at 10:14 AM
Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!


Jeżeli interesuje Cię naprawa tylnej belki to r�wnież mogę polecić ten serwis, mają oni siedzibę we Wrocławie, Krakowie, Poznaniu i Warszawie, więc niezależnie skąd jesteś na pewno kt�raś lokalizacja będzie Ci odpowiadać. Na ich stronie serwisautfrancuskich.pl znajdziesz wszystkie potrzebne informacje od wyjaśnień jak skonstruowane jest zawieszenie francuskich aut po konkretną ofertę. Na pewno musisz rozwiązać ten problem bo zimą stanie się on wyjątkowo uciążliwy, samoch�d traci wtedy na stabilności i łatwiej o wypadek. Lepiej uporać się szybko z naprawą i mieć pewność, że nic Ci nie grozi.
View user's profile View All Posts By User
Wegetarianin
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 31-5-2015
Location: Skierniewice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-2-2017 at 10:47 AM
Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!


Zgadzam się z kolegą, zużyta belka przyczynia się niemalże to lawinowego psucia się kolejnych elementów zawieszenia, a poza tym naraża Twoje bezpieczeństwo. Ponadto są to dość czułe konstrukcje, które na naszych drogach ulegają szybciej zużyciu, więc jeżeli już coś Ci nie gra to jak najszybciej udaj się do serwisu zanim będzie za późno.
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-2-2017 at 12:19 PM
Naprawa tylnej belki w samochodzie - pomocy!


Trochę mnie postraszyliście, więc skorzystam z salonu, który polecacie. Wydają się być solidną firmą, a wolę dłużej nie czekać, bo napędziliście mi stracha:)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 44.1% - SQL: 55.9%]