Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wasze opinie na temat turystycznego sklepu online
Menski
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 31-1-2017 at 12:58 AM
Wasze opinie na temat turystycznego sklepu online

chciałbym poznać Wasze opinie na temat internetowego sklepu turystycznego mounteverest.com.pl. myślę o zrobieniu tam większego zamówienia, więc chciałbym się upewnić, ze jest to solidny sprzedawca, a oferowane przez niego produkty są porządne i trwałe.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 03:52 AM

Ja odkryłem ten sklep jakis czas temu, gdy poszukiwałem nowoczesnych i niezawodnych akcesoriów turystycznych takich, jak: latarka czołowa, wielofunkcyjny scyzoryk, kubek termiczny oraz śpiwór. Znalazłem je pod linkiem https://mounteverest.com.pl/turystyka - link ten mam do tej pory zapisany w zakładkach. Z czasem zacząłem coraz częściej zaglądac do tego sklepu i w koncu można powiedzieć, że zostałem jego stałym klientem. Obecnie robię tam zamówienia srednio raz na miesiąc albo dwa. Chętnie kupuję tam rózne elementy dobrej jakościowo odzieży, które często sprawdzają się nie tylko w górach czy na biwakach, ale również w codziennym użytkowaniu. Jeśli o mnie chodzi, to mam jak najlepsze zdanie o samym sklepie, jak również o dostepnych tam produktach.
Kluuu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 05:44 AM

Ja także należę do klientów tego sklepu. Kupiłem tam m.in. solidną turystyczną latarkę, pojemny plecak trekkingowy oraz wysokie buty outdoorowe. Obecnie przymierzam się do zakupu kurtki na górskie wyprawy. Również uważam, że to solidny sklep z dobrym jakościowo towarem.
Menski
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-1-2017 at 07:29 AM

dzięki, przekonaliście mnie do zrobienia tam zamówienia online. może ja też zostanę stałym klientem tego sklepu :)

Go To Top