Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaki rodzaj parkietu?
Menelka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-1-2017 at 03:48 AM
Jaki rodzaj parkietu?


Witam wszystkich forumowiczów. Jaki rodzaj parkietu macie w swoich mieszkaniach, czy też firmach? Zmieniam swoje otoczenie i wszystkie decyzje związane z zagospodarowaniem mieszkalnym, muszę podejmować od nowa, także te dotyczące parkietu. Szukam inspiracji i wierzę, że tu ją znajdę. Pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-1-2017 at 04:25 AM
Jaki rodzaj parkietu?


Siemka. Jeśli szukasz parkietu, poleciłbym Ci sklep internetowy sklep.masterparkiet.com.pl, ponieważ znajdziesz tam zarówno same parkiety, jak również niezbędne akcesoria do nich, takie jak lakiery czy masy samopoziomujące.
View user's profile View All Posts By User
laponia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 28-4-2016
Location: Chorzow
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-1-2017 at 05:11 AM
Jaki rodzaj parkietu?


O parkiecie trzeba myśleć dość przyszłościowo. Najważniejsze, aby był spójny z pozostałym wystrojem Twojego mieszkania. Ja akurat jestem fanką stylu retro, mój parkiet jest klasyczny z drewna, o orzechowym kolorze. Jeśli także jesteś zwolennikiem drewnianych parkietów, odsyłam Cię do zaczerpnięcia inspiracji na stronie internetowej: http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Parkiety-drewniane/19. Myślę, ze jest to źródło dokładnie tego, czego szukasz. Ponadto, cennik jest przystępny i na pewno remont nie obciąży zanadto Twojego budżetu.
View user's profile View All Posts By User
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-1-2017 at 06:32 AM
Jaki rodzaj parkietu?


Racja, parkiety drewniane mają swój urok. Ja wybrałam jednak wersję o jaśniejszym kolorze, niż orzech, jak u koleżanki wyżej.
View user's profile View All Posts By User
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-1-2017 at 08:36 AM
Jaki rodzaj parkietu?


Nie bez powodu zostało tu wspomniane o masach samopoziomujących, ponieważ jest to produkt ściśle związany z parkietem i moim zdaniem niezbędny. Na stronie internetowej: http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Masy-samopoziomujace/34 znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od tego, na który konkretnie parkiet padnie Twój ostateczny wybór.
View user's profile View All Posts By User
Menelka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 3-1-2017 at 08:55 AM
Jaki rodzaj parkietu?


Dziękuję wszystkim za cenne rady!
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 47.2% - SQL: 52.8%]