Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Interesuje mnie praca w charakterze hostesy
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 2-1-2017 at 07:36 AM
Interesuje mnie praca w charakterze hostesy


Chciałabym się dowiedziec czegos na temat pracy w charakterze hostesy. Kiedyś marzyłam o pracy modelki, ale z czasem pomyślałam, że może bycie hostesą byłoby lepsze dla mnie. Mogłabym wtedy jednoczesnie studiować, a gdybym była modelką, to już byłoby trudniejsze. Może któraś z Was wie co nieco na temat pracy jako hostesa?
View user's profile View All Posts By User
laponia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 28-4-2016
Location: Chorzow
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 2-1-2017 at 09:27 AM
Interesuje mnie praca w charakterze hostesy


No uważam, ze masz dobre podejście do tego tematu. Pogodzenie modellingu ze studiowaniem faktycznie byłoby trudne, natomiast pogodzić bycie hostessą ze studiami jest dużo łatwiej. Polecam Ci skontaktować się z dobrą agencją hostess, np. taką jak ta w Katowicach - http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-katowice/. Prawdopodobnie zaproszą Cię na spotkanie rekrutacyjne, a jeśli uda Ci się pomyślnie przejść rekrutację, wtedy będziesz brać udział w różnego rodzaju spotkaniach, imprezach i akcjach promocyjnych jako hostessa, czyli osoba odpowiadająca na pytania gości lub zajmująca się reklamowaniem produktów. Jeśli studiujesz dziennie, nie powinno to kolidować z Twoimi studiami, gdyż rózne wydarzenia najczęsciej odbywają się w weekendy albo w póznych godzinach popołudniowych.
View user's profile View All Posts By User
PancernaZuzia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 31-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 2-1-2017 at 09:41 AM
Interesuje mnie praca w charakterze hostesy


Znam tę agencję, której ofertę w Katowicach przedstawiłaś. Jest to Agencja hostess Caneli, która działa również w innych dużych miastach Polski, praktycznie na obszarze całego kraju. Uważam, ze jest to dobra i doświadczona firma, która powaznie traktuje zarówno zatrudnione w niej dziewczyny, jak i swoich klientów. Możesz liczyć tam na pełen profesjonalizm.
View user's profile View All Posts By User
kokoszka
Junior Member
**




Posts: 27
Registered: 28-4-2016
Location: Bytom
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 2-1-2017 at 09:54 AM
Interesuje mnie praca w charakterze hostesy


To dobrze, no ale przekonam się o tym dopiero wtedy, gdy już zacznę z tą agencją współpracę. A do tego jeszcze długa droga� W każdym razie dziękuję za odpowiedzi.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 48.0% - SQL: 52.0%]