Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dobrej jakości artykuły do biura
Mondra
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 01:16 AM
Duży wybór opon


Chciałabym kupić opony. Ja się na tym średnio właściwie znam, wiadomo. Mam samochód, jeździ i tyle. A tu mi trzeba opony wymienić i się problem robi. W każdym razie znalazłam 205/55r16 pirelli i się zastanawiam czy na pewno dobrze robię je kupując w necie.
stary_dziad
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 04:16 AM
Duży wybór opon


A możesz powiedzieć gdzie kupujesz?
Mondra
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 06:14 AM
Duży wybór opon


Znalazłam taki sklep z oponami na stronie sklep.opony-kunicki.pl i mają tam całkiem dobre oferty więc postanowiłam, że tam się rozejrze właśnie za tym nowym nabytkiem.
stary_dziad
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 06:48 AM
Duży wybór opon


No to powiem Ci, że robisz bardzo dobrze. :) Ja tam kupuje tanie opony motocyklowe i zawsze dostaje wszystko sprawne i dość szybki termin realizacji jest więc rzeczywiście warto się tym zainteresować
Mondra
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 07:09 AM
Duży wybór opon


A coś o samych oponach? Bo mam do wyboru jeszcze na lato opony od Bridgestone a słyszałam, że one też są całkiem dobre. No i teraz nie wiem, na co się zdecydować. Masakra z tymi oponami bo tyle ich jest do wyboru.
stary_dziad
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 08:15 AM
Duży wybór opon


Tak, to prawda. Jest sporo. I tych wiodących marek to raczej wszystkie masz modele. Chociaż jeśli chodzi o opony na motor Michelin tutaj mnie już całkowicie uwodzi i chyba zawsze je będę kupował.
Mondra
Unregistered




Posts: N/A
Registered: N/A
Member Is Offline


[*] posted on 27-7-2016 at 09:27 AM
Duży wybór opon


Czyli masz tak samo jak mój ojciec. Tyle że on jest rolnikiem i kupuje od lat opony rolnicze vredestein zawsze te same, bo mu tak opowiada ta firma. No nic w każdym razie serdecznie Ci dziękuję za Twoją opinię

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 46.2% - SQL: 53.8%]