Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kłopoty z zapadaniem w sen
Specka
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 27-5-2015 at 02:13 AM
Czy dziewczyny łatwo wpadają w nałogi?

Hej ; ) Ostatnio moja znajoma nieustannie się upija. Ja aktualnie sporo rozmyślam, czy dziewczyny łatwo wpadają w nałogi, i w ogóle nie wiem jak to bywa. Mojej znajomej nawet odszukałam klinikę AGNUS. A może wy mi doradzicie, jak trzeba sobie radzić z różnorodnymi nałogami?
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-5-2015 at 03:05 AM

Ciężko mi stwierdzić czy panie wpadają w uzależnienia. Być może tak, lecz mnie ta rzecz nie dotyczy. Poza tym ostatnio dowiedziałam się, że mojego znajomego narzeczona miała problem z alkoholem, dlatego Kamil wysłał ją na leczenie i kłopot z głowy. Spadam stąd. Bye!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-5-2015 at 05:55 AM

Sądzę, że tutaj nie ma znaczenia płeć, gdyż podobnie panie jak i panowie mają problemy z nałogami. Ogarniam to ze swojego życia. Jakiś czas temu moja córeczka miała problem z laptopem. Non stop przy nim siedziała. Najpierw sądziłem, że to zwykły nawyk dla młodzieży, lecz ona faktycznie była zupełnie wyalienowana. Od ręki zacząłem szukać danych w sieci. Tak znalazłem prywatny ośrodek kuracji uzależnień dla dziewczyn AGNUS. Za jego przyczyną moja Magda została wyciągnięta z nałogu. Radowałem się mocno. Polecam mocno ten ośrodek!
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-5-2015 at 07:37 AM

Nie ma znaczenia czy to pani czy też gość, gdyż uzależnienia docierają do każdego. Mnie ta rzecz nie dotyczy, ponieważ w moim środowisku takich uzależnień nie ma, ale ostatnio okazało się, że mojej przyjaciółki siostra trunkowała, więc Wiktoria w necie znalazła niepaństwowy ośrodek (zobacz link) i zapisała ją tam. Sądzę, że dylemat z głowy. Uciekam stąd. Pa!
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-5-2015 at 07:45 AM

Aktualnie wiele kobiet ma przeróżne nałogi. Ja ostatnio byłam w cenionym ośrodku Agnus. Powinnam napisać, że tam niesamowicie mi pomogli, dlatego że miałam problemy z alkoholem. Aktualnie jest już dużo lepiej. Ośrodek oferuje leczenie dostosowane do osobistych potrzeb kobiet. Tam zapoznałam fantastycznych ludzi, którzy również mają podobne problemy. Klinika gwarantuje kompletną dyskrecję, zatem moim zdaniem warto tam się udać. Tamtejsi specjaliści sami opracowują właściwą formę leczenia, powinnam oznajmić, że skuteczną.
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 27-5-2015 at 08:43 AM

Kobiety w dzisiejszych czasach niesamowicie szybko ulegają najrozmaitszym nałogom. Moja znajoma, by wydostać się z uciążliwego nałogu, z miejsca wybrała się na leczenie. Teraz czuje się kapitalnie.

Go To Top