Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Swarzędzki dealer Nissana
Qinnn
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 14-1-2015 at 04:59 AM
Profesjonalne gadżety dla przedsiębiorstwa

Hej! Od dłuższego czasu myślę o profesjonalnych gadżetach dla mojego przedsiębiorstwa. W ostatnim czasie doszły mnie słuchy, że modną rzeczą stało się coś w tym stylu jak fi lamenty. Poczytałem w tym temacie w Internecie i co niemiara osób to poleca. Zastanawiam się czy druk 3D w tym momencie jest opłacalny. Jak sądzicie? Drukowaliście kiedyś coś w 3D?
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-1-2015 at 06:16 AM

Wiele osób wybiera wydruk 3D. Tym bardziej, że to na ten moment jest bardzo popularne. Z tej racji to mnie nie interesuje, ponieważ ja już załatwiłem dla siebie to. Ale pomimo tego obiło mi się o uszy, że mój brat gadał, że niedawno odnalazł profesjonalny wydruk 3D w Warszawie. Fajnie, ale na ten moment nie mam czasu. Dlatego ja nie pomogę Wam. Do widzenia!
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-1-2015 at 07:46 AM

Myślę, że druk 3D jest wspaniałą rzeczą. Wiele osób się na to decyduje. Wiem to z własnego przykładu. W ostatnim czasie szukałem dobrych gadżetów na targi. Jechałem promować swoje przedsiębiorstwo. Chciałem, aby to było jak najlepiej zrobione. Dlatego szukałem spółki, która mogłaby mi coś takiego stworzyć. Ku mojej radości błyskawicznie mi udało, gdy w Internecie trafiłem na pewną stronę internetową 3dphoenix.pl/filament-smartabs/ która okazała się być własnością przedsiębiorstwa 3D Phoenix. To tam w atrakcyjnej cenie wydrukowałem gadżety w 3D. Powiem szczerze, że byłem pod ogromnym wrażeniem ich końcowego wyniku. Polecam gorąco to przedsiębiorstwo!
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-1-2015 at 09:11 AM

Ludzie kochają zanudzać innych na forach. Myślę, że na ten moment wiele osób decyduje się na wydruk 3D. Nie kumam tej gadki. Kiedy ja drukowałem mapy geodezyjne, to odnalazłem najlepszy materiał na druk. Uznałem wtedy aluminiowe filamenty to najciekawsze rozwiązanie. Myślę, że sprawa załatwiona. Nie kumam całej tej dyskusji. Uciekam stąd. Żegnam!
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-1-2015 at 12:02 PM

Nie raz głowiłem się czy wydruk 3D jest w tym momencie modny. Kupiłem sobie nawet taką drukarkę. Rozważam jedynie jakie materiały do niego zakupić. Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz to większą ochotę wydrukować sobie gadżety w 3D. Wczoraj znalazłem w Internecie nylonowy filament do drukarek 3D. Chyba to zakupię, Ale jeszcze to przemyślę.

Go To Top