Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Doskonałe preparaty czyszczące
Mondra
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 06:47 AM
Imprezy firmowe

Narzeczony wysłał mi wiadomość z odsyłaczem imprezy.com.pl - imprezy firmowe i przyszło mi do głowy, ze prawdopodobnie niegłupio byłoby przyszykować co nieco dla współpracowników? Biedactwa zaiwaniają na okrągło, a zła dyrektorka nawet nie poklepiej po pleckach :) Tak czy siak do rozwiązania jest jedynie dylemat w kwestii postawienia na kompetentnego przedsiębiorcy. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi solidną firmę z rozległym katalogiem imprezowym? Kumacie, gorączka sobotniej nocy i te sprawy.
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 08:36 AM
Imprezy firmowe

U nas to było takim swendem, ze zadzwoniliśmy do solidnej agencji od integrowania i już los klopotos od strzała pochytane. najmniejszych zgrzytów z hotelem, biba 24/7 i w ogóle in da hauz. Tych kolesi dyr. wykminił po frazie organizacja imprez rozrywkowych warszawa - kojarze, bo stekałem mu za szyja w ekstacie LOL Za jakiś czas zaś ma być solidny akcent, czyli jest git :D
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 09:51 AM
Imprezy firmowe

Planujemy za niedługo zorganizować sobie małe przyjęcie, bynajmniej nie powodowane branżowo i zastanawiamy się, czy robić to samemu, czy raczej przekazać całe przedsięwzięcie znawcom tematu? Znajomy przyniósł wczoraj broszurkę agencja eventowa , ale na razie nie wywiadywaliśmy się odnośnie opłat. Wiecie, jak dużo może wynieść weekendowy wypad niedaleko Warszawy? Gimme fuel!
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 11:04 AM
Imprezy firmowe

wypowiem się nie jako organizujący, a jako członek załogi - organizacja imprez to nie moje powołanie. kadrę naszej firmy zaproszono na bal w stylu lat 20 do kasyna. były tańce, wydarzeniu przewodził charyzmatyczny konferansjer, co poderwał wszystkich. bawiliśmy się na poziomie i mielismy okazję się poznać od strony imprezowej. stawiałbym na tę formę integracji zespołu. niemniej takie paintballowe imprezy plenerowe także mogą być spoko – o ile będzie sprzyjająca aura.

Go To Top