Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Różnorodne zastodowanie środków czystości
Czekolada
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 06:45 AM
Meble do sali konferencyjnej

Witajcie. Urządzam biuro. Macie jakieś doświadczenia już? Poza biurkami i szafkami jakie sprzęty muszą być? Zastanawiam się jaki komfortowy fotel biurowy wybrać. Skórzany? Polecicie sprawdzonych dostawców? No i najważniejsze. Pod jakim adresem w Katowicach meble biurowe niedrogo można dostać?
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 08:43 AM

Tak myślę… a jeśliby tak zamówić do biura miast popularnych foteli obrotowych - fotele konferencyjne ? Nie są chyba niekomfortowe? Co myślicie? Nie tak dawno byłam ostatnio na zjeździe. Całość trwała około sześciu godzin i powiem wam, że siedziało się przyjemnie. I najważniejsze:- ceny krzeseł konferencyjnych są ciut korzystniejsze. Tylko nie wiem jak się na to zapatrują pracownicy. Bo krzesło obrotowe to standard. I ma różne regulacje. A osiem h pracy to wciąż niemało aby wysiedzieć.
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 09:51 AM

Ja sporo różnych mebli do biura, kupiłem ostatnio w renomowanej spółce Galter. Więcej danych jest w necie np. tutaj galter-meble-biurowe.pl/oferta/meble-recepcyjne/ Przedsiębiorstwo ma bardzo duży wybór produktów, które znakomicie wyglądają w biurze. Ja tu zakupowałem meble w konkurencyjnych cenach. Swego czasu odnalazłem w tej spółce ladę do recepcji, która spełniała moje wszystkie oczekiwania. Z całą pewnością recepcja to pierwszorzędna wizytówka spółki, toteż dbam o nią wyjątkowo. Moja obecna lada jest naszą wyjątkową wizytówką.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 10:19 AM

Sprawdzałem koszty mebli do biura i zauważam spore dysproporcje między meblami kilku firm. Za bardzo nie wiem, z czego te różnice mogą wypływać. Może że od miasta (oferty wyszukane na frazy „fotele biurowe Katowice” są w niższych cenach niż np. te warszawskie. Identycznie z ladami recepcyjnymi). Czasem wiele zależy także od marki dystrybutora, a bywa tak, że koszty są z kosmosu. Wysoce to zastanawiające. No nic – będę polował na promocje na wytrzymałe produkty biurowe. Powinny bez zarzutu co najmniej kilka lat!
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 15-10-2014 at 10:52 AM

Obejrzałam stronę poleconej wyżej firmy i to rzeczywiście to! Mega są te zestawienia kolorystyczne. Pozostałe tanie meble biurowe są po prostu bez fantazji. Nie wiem póki co tak dokładnie, które meble Galter kupić, ale z wolna wyłania się mój pomysł urządzania wnętrza. Dizajn na 100 proc minimalistyczny.

Go To Top