Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Zdrowe jedzenie
kljsdf_675
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 13-10-2014 at 01:33 AM
Prezent dla siostrzenicy

Siemka! Za trzy tygodnie będzie roczek mojej siostrzenicy. Zastanawiam się co mogę jej kupić. Parę dni temu wybrałam się do siostrzyczki w odwiedziny i sprawdziłam czego nie mają. W mieszkaniu usiadłam do kompa i zaczęłam szukać sposobów na prezent i tak znalazłam coś. Mam parę propozycji, pierwsza to monitor oddechu, zaś gdybym jednak odmieniło mi się, to wtedy wzięłabym spacerówka Coneco. Uważam, że obydwie rzeczy są w porządku. Ale mimo tego postanowiłam zalogować się tu i zapytać Was o radę. Rozważam co mogłabym dać w prezencie małemu dziecku. Macie jakieś sposoby? Podpowiecie mi coś?
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-10-2014 at 02:59 AM
Prezent dla siostrzenicy

Fajnym rozwiązaniem na prezent będzie coś takiego jak niania elektryczna Avent. Ostatnimi czasami byłam w gościach u mojej przyjaciółki synka. Wiedziałam, że przyda jej się praktyczna rzecz, więc kupiłam coś takiego. Za dwa tygodnie wybieram się na roczek mojego siostrzeńca. Przedwczoraj szukałam pomysłu na prezent. Na szczęście rozwiązałam go bardzo szybko. Wzięłam fotelik samochodowy dla noworodka. Uważam, że na pewno to będzie dobry podarek. Ja zawsze próbuję zamawiać coś pożytecznego, jak nie nosidełko to jakąś naukową zabawkę. Takie rzeczy przydadzą się na wiele lat.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-10-2014 at 05:30 AM
Prezent dla siostrzenicy

Teraz znajdziemy co niemiara dobrych pomysłów na podarek dla dziecka. Nie ma znaczenia czy to chłopczyk czy też dziewczynka. Niedawno wybierałam się na urodziny do mojej kumpeli syna. Z tej przyczyny wzięłam dla Adrianka Lego City policja. Sądziłam, że to świetny pomysł. Jak się z czasem okazało mały był tak szczęśliwy, że wycmokał mnie za wszystkie czasy. Zaś w weekend byłam w odwiedzinach u mojej siostry córki i dla niej zamówiłam laktator elektryczny. Uznałam, że to z pewnością Kai w przyszłości będzie potrzebne. Ogólnie Marta była zachwycona, bo wspominała, że planowała coś takiego zamówić. Ha! Jednak mam nosa do upominków. : )
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-10-2014 at 05:54 AM
Prezent dla siostrzenicy

Multum osób wybiera użyteczne prezenty. Bez wątpienia jest to ekstra pomysł, ale nie w każdym momencie, ponieważ takiemu czteroletniemu maluchowi nie damy wózeczka, bo ono tym nie będzie zachwycone. W tej sprawie dla takiego malucha ekstra upominkiem będzie jeździki dla dzieci. Jeżeli chodzi o podarki dla niemowlaków, to przykładowo wózek Jedo Fyn będzie bombowym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o dawanie podarków, to ja jestem w tym dobra. Przenigdy jeszcze nie spotkałam się z jakąś osobą, która by nie była zachwycona z mojego podarku. ; )
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-10-2014 at 08:14 AM
Prezent dla siostrzenicy

Rozmowa o sposobach na upominek dla malucha jest wspomagająca. Mniemam, że można ją jeszcze bardziej rozwinąć, gdyż ówcześnie dużo ludzi szuka takich rzeczy. Nawet przedwczoraj sam wahałem się nad upominkiem dla mojego siostrzeńca. Odnalazłem w Internecie ekstra ofertę, przykładowo zabawki do kąpieli, może się skuszę, ale muszę jednak dogłębnie to przeczytać. A dalej się okaże.

Go To Top