Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Takie smoczki to dobre rozwiazanie
Qinnn
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 22-9-2014 at 07:13 AM
Nowiutkie i funkcjonujące maszyny

Każda spółka powinna mieć nowiutkie i funkcjonujące maszyny. Bycie sknerą tu nie popłaca. Usłyszał o tym mój kumpel, który uważał, że częste wymienianie sprzętów jest bez sensu. Pewnego dnia w jego przedsiębiorstwie doszło do wypadku. Jeden z jego robotników stracił palce, gdyż piła na której wykonywał pracę była cała we rdzy. Niestety Mikołaj potem miał same kłopoty. W końcu skumał, że w takie urządzenia powinno się inwestować. Chciałem jemu coś pomóc, więc pokazałem pewną stronę internetową, na której sam wziąłem jakoś niedawno frezarkę chińską. Pomogłem jemu wszystko zamówić i sprawa rozwiązana. Od tamtego momentu nie ma żadnych kłopotów.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 22-9-2014 at 09:32 AM

Jak się ma spółkę, to potrzeba mieć pewność, że co systematyczny czas wyda się co niemiara gotówki. Ja w przeciągu czterech miesięcy zamówiłem mnóstwo maszyn, ale z pomocą tego moja firma chodzi bez problemu. Ostatnio w moim zagospodarowaniu znalazły się dobre tokarki do metalu. Przedwczoraj przejrzałem mój ekwipunek oraz dyskutowałem z robotnikami i planuję jeszcze wziąć frezarki chińskie. W ostatnim czasie mój kumpel wspominał, że do swojego przedsiębiorstwa wziął wiertarki kolumnowe. Akurat mi ta rzecz jest niepotrzebna, ale z pewnością jeszcze nieraz coś nowego zakupię. Tak to już musi być. Jak się posiada firmę, to potrzeba w nią wsadzać pieniądze, żeby ona przynosiła zyski. ; )
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 22-9-2014 at 10:04 AM

Wiele osób bierze co trochę sprzęty do swoich przedsiębiorstw. Z resztą to normalna sprawa. Ja niedawno zagospodarowałem się w piły taśmowe do metali. W najbliższym czasie planuję jeszcze dokupić kilka sprzętów. Wczoraj nawet trafiłem na dobry artykuł o tytule nowoczesne dostosowanie maszyn do minimalnych wymagań. Dowiedziałem się z niego multum fajnych wiadomości. Tak czy siak znaczące jest kupowanie nowiutkich maszyn. Za pomocą tego unikniemy różnych wypadków, a również nasza firma będzie lepiej funkcjonowała. Normalna rzecz, zadowoleni zleceniodawcy, to większy zysk. : )

Go To Top