Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dojazd do Niemiec
Specka
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2014 at 05:54 AM
Szybka nauka angielskiego

Wiele osób zapisuje się na szybkie kursy języków obcych w zawodowej szkole. Ostatnio sama takiej poszukiwałam. W ogóle myślę czy znajdę naukę języka angielskiego w Łodzi. Wracając do domu z roboty dostałam broszurę, na której proponowała swoje oferty szkoła językowa. Zadzwoniłam i zapisałam się. Bardzo mi tam przypadło do gustu. Już po trzech tygodniach zauważyłam, że mówię po angielsku coraz lepiej.
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2014 at 08:02 AM

Modną rzeczą na ekspresową naukę języka angielskiego będą szkoły języka angielskiego w Łodzi. Sama do takiej chodziłam i dzięki temu teraz znam perfekcyjnie angielski. W rzeczywistości nie miałam zamiaru iść na takie kursy, gdyż myślałam, że to zbyt kosztowne, ale gdy moja kumpela pod słowami angielski Łódź znalazła uznaną szkołę, dołączyłam tam. Powiem, że kursy bardzo spodobały mi się. ; )
Qinnn
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2014 at 09:18 AM

Angielskiego nauczymy się błyskawicznie w zawodowej szkole językowej. Najpierw sam miałem problem z odszukaniem kursów angielskiego w Łodzi, ale na szczęście udało mi się to pod słowami kurs angielskiego Łódź. Odnalazłem tam wiele propozycji. Jednak jedynie jedna trafiła mi do gustu. Dołączyłem. Na początku ciężko szło mi to, już miałem rezygnować. Ale kiedy mieliśmy dyskusje po angielsku wyszło na jaw, że wiele potrafię. Bardzo jestem zadowolony. : D
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2014 at 12:17 PM

Najlepszym miejscem do nauki angielskiego będą stosowne kursy. Sama zapisałam się na takie kursy i dla mnie w tej chwili język angielski to banalna rzecz. Ekspresowo odnalazłam swoją szkółkę języka angielskiego. W Bing wpisałam słowa nauka angielskiego Łódź i znalazłam multum ofert dobrych kursów języka angielskiego w Łodzi. Wybrałam sobie szkołę i zapisałam się. Kurs trwał pół roku. Na ten czas miałam egzaminy oraz fachowe kursy. Powiem, że ówcześnie mówię biegle po angielsku. : D

Go To Top