Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Zakup części
Czekolada
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 13-8-2014 at 02:34 AM
Od dłuższego czasu śniłam o wyjeździe do Holandii

Witam! Już od dłuższego czasu śniłam o tym, żeby kiedyś pojechać do Holandii, ale sama bałam się swoim wozem. Doszłam do wniosku, że może ściągnęłabym ekipę i byśmy autobusem pojechali. Niedawno w sieci odnalazłam świetne ogłoszenie o tytule bezpieczna podróż - busy do holandii. Dodatkowo też doszły mnie słuchy, że tego typu przewozy do Holandii z centrum województwa wielkopolskiego są niedrogie. No naprawdę nie wiem. W weekend wyszło na jaw, że nasz sąsiad co roku wypożycza tanie busy do niemiec lubuskie. Nie wiem czy to właściwe rozwiązanie. Z tej racji piszę tutaj. Chcę Was zapytać czy podróżujecie busami na wypoczynek na zachód? Warto skorzystać z takiego środka transportu?
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-8-2014 at 04:18 AM

Moim skromnym zdaniem busy to świetne rozwiązanie dla wszystkich ludzi, którzy chcieliby zaoszczędzić trochę kasy. Multum razy korzystałem z takiego typu jeżdżenia i zawsze byłem z tego zadowolony. Aczkolwiek najfajniejszą satysfakcję podarowała mi spółka Interbus interbus-net.pl/przewozy-do-niemiec/ która w bezkonkurencyjnych cenach zaproponowała mi przejazdy do Niemiec oraz Holandii. Uwielbiam te kraje i staram się je dwa razy w roku odwiedzać. Za pomocą tej firmy jest to mało kosztowne, jak także proste. Miła obsługa, fachowy kierowca. Czego chcieć więcej?! Polecam serdecznie to przedsiębiorstwo!
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-8-2014 at 07:14 AM

Aktualnie jadę z moim chłopakiem busem w podróż. W ostatnim czasie miałam pełno najróżniejszych obowiązków, dlatego też pragnę odrobinę wypocząć. Myślę że w to lato zwiedzimy parę państw : )
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-8-2014 at 09:51 AM

Każdy ma rozmaite rozwiązania na wyprawy na zachód. Mnie jednak ta rzecz nie ciekawi, bo jeszcze przenigdy za granicę nie wyjeżdżałam. Chociaż niedawno polecali mi wyjazd do Holandii busami - przewozy do holandii pomorskie. Dlaczego nie, może kiedyś. Na razie nie mogę, ponieważ mam dużo wydatków. Tak więc radźcie sobie sami. Żegnam!
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-8-2014 at 12:38 PM

Ciężko powiedzieć czy naprawdę warto busem wybrać się na urlop na zachód. Nie wiem. Ale jak mi się przypomniało, kiedy mój znajomy poszukiwał tego rodzaju spółek, to błyskawicznie ją znalazł i problem miał z głowy. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Spadam stąd. Do widzenia!
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 13-8-2014 at 01:05 PM

Często zaglądam na forum i zawsze jestem bardzo zadowolony z omawianych tutaj pogawędek. Jednak niestety w tym tak tyci mogę powiedzieć, ponieważ ja zawsze na wczasy jeździłem samochodem, ale przyznam się, że coraz bardziej myślę o wynajęciu busa i pojechaniu z kolegami do Holandii. Nawet w piątek poszukiwałem takich spółek transportowych. Chyba tak uczynię, ale jednak jeszcze podyskutuję o tym z innymi.

Go To Top