Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Usługa depilacji
kljsdf_675
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 14-7-2014 at 06:24 AM
Znakomity sposób na udane zdjęcia

Ja uwielbiam różne specjalne tła do zdjęć i piekielnie często z nich korzystam, gdy jestem u fotografa colormachine.pl/s/subpage/tla-do-zdjec.htm Kiedyś robiłam sobie fotografie bez zastosowania tła, jednakże nie były ładne. Myślę że tła do zdjęć to znakomity sposób, żeby zdjęcie było udane. Ja mam w swoim albumie różne fotografie, ale najładniejsze są te, gdzie tło użyte w fotografii wraz z otoczeniem fantastycznie współgra. Myślę że fotografie są piekielnie ciekawą pamiątką, nade wszystko te z lat dziecinnych są dla mnie piekielnie istotne.
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-7-2014 at 07:04 AM

Prosta sprawa, że najlepszym tłem będzie cieliste. Będzie ono pasować do każdej sesji zdjęciowej. Nawet jak szukałam takiego tła, to moja koleżanka zaproponowała mi tła z miastami. Dlaczego nie?! Może następnym razem, bo na obecną chwilę tego nie chcę. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo spadam stąd. Nie doradzę Wam. Bye!
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 14-7-2014 at 09:41 AM

Wielokrotnie loguję się na forum sieciowe i bardzo często doradzam na forach. Jednakże niestety w tym tak tyci mogę powiedzieć, bo nie orientuję się w tłach zdjęciowych. Przyznam się, że chcę mieć jakąś sesję zdjęciową. Nawet w weekend czytałem w czasopiśmie, że jest to w tej chwili modne. Może podyskutuję na ten temat z żoną i się skusimy, ale jednak jeszcze się nad tym zastanowię.

Go To Top