Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Druk profesjonalnej reklamy
Czekolada
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 02:45 AM
Potrzebne mi są pudła z kartonu

Siemka! Potrzebuję ekspresowej porady. No więc przenoszę swoje biuro doradztwa do innego miejsca. Potrzebuję dużej ilości opakowań na schowanie tych wszystkich papierów itp. Rozważam gdzie miałabym możliwość dostać te pudła. Jakiś czas temu byłam świadkiem pogawędki pomiędzy czterema kobietkami w sklepie, który coś rozmawiały o kartonach, ale tylko niewiele usłyszałam co dyskutowały. Dałam radę jedynie zapamiętać zdania różnorodne opakowania kartonowe, kartony do przeprowadzek, kartop.com.pl/pudla-kartonowe/ Niestety nic mi to nie dało. No więc postanowiłam zalogować się tu. Być może ktoś mi pomoże. No więc proszę powiedzcie mi skąd mogłabym zamówić pudła na przeprowadzki? Możecie mi coś doradzić?
Konik_polny
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 04:51 AM

Kiedyś można było powiedzieć, że nie mamy pojęcia skąd zakupić pudła. Na ten moment czasy są całkiem inne i nawet powstały zawodowe spółki, które trudnią się produkcją kartonów. Ja gdy przenosiłem się z narzeczoną do nowej chałupy, to bez żadnego problemu znalazłem taką firmę. A to było przy okazji. Przeglądając czasopismo wpadłem na dobrą reklamę zatytułowaną Kartop. Tak mnie to zaciekawiło, że postanowiłem zajrzeć na ich stronę sieciową. Tam znalazłem się w firmie opakowań. Miałem szczęście, gdyż akurat miałem szukać takich rzeczy. Zakupiłem paręnaście sztuk kartonów i oczekiwałem na paczkę. Kiedy do nas dotarła, spakowaliśmy wszystko i przenieśliśmy się do nowej chałupy. 
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 07:14 AM

Szukam solidnego producenta, który ma w swojej ofercie estetyczne kartony o różnych wymiarach oraz bezpieczne pudła klapowe do przenosin. Poszperałam w necie i znalazłam kilka ofert wytwórców, u których da się zamówić kartony przeprowadzkowe. Chciałabym, aby pudła były niedrogie i trwałe. Czy ktoś z was zaopatrywał się w takie kartoniki? Potrzebuję pomocy, bo nie chcę dostać szajsu, a mam na względzie hurtowy zakup pudeł, bo przede mną wielkie wyzwanie. Proszę o radę.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 07:59 AM

Ja robię tak, że kartony do przeprowadzek zawsze biorę u tego samego dostawcy. Nie ma musu się jakoś spinać, bo przecież pieniądze podobne, a towar u niego porządniejszy. opakowania z kartonu dają radę przy przeprowadzkach ? tym się każdego dnia zajmuję. Z reguły bierzemy na warsztat zwykłe pudła klapowe dobrej jakości, żeby klient miał wszystko suche.
Barabut
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 10:00 AM

Wystawiam w sieci zabawki dla dzieci i jak dotychczas aż jeden producent tektury spełnił moje oczekiwania. Wystawiane u mnie rzeczy mają nietypowe wielkości, więc co chwila wybieram karton na wymiar. Żaden inny hurtownik nie ma tak niskich cen i tak porządnych towarów. Na marginesie, kolega posłał mi wczoraj adres i widziałem tam całkiem przystępną promocję. Dzisiejszy rynek się wreszcie trochę wyrobił.
Hefferson
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 11:26 AM

Na pewno wiele ludzi myśli gdzie można zdobyć kartony, a to taka łatwa sprawa. Istnieje dużo firm, które oferują tego typu rzeczy. Wystarczy się dobrze rozejrzeć lub nawet obejrzeć coś w necie. Ja nawet tego nie ogarniałem. Potrzebowałem paru kartonów, ponieważ przenosiłem swój gabinet stomatologiczny do innego miejsca. Pewnego dnia idąc chodnikiem dostałem broszurę o tytule pudełka kartonowe, zawodowa hurtownia kartonów, pudła na wymiar. Wykonałem telefon do tej hurtowni i zamówiłem kartony. W ciągu czterech dni była u mnie. Wszystko popakowałem i zawiozłem do nowego miejsca. Cała sprawa poszła błyskawicznie oraz bez żadnego problemu. : D
Mondra
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 01:43 PM

A ja mam kłopot z decyzją odnośnie fundnięcia sobie zasłonek i się nie chwalę. Kupić grube, czy może jeszcze inne? I co? Szanowni forumowicze to mają problemy. 
stary_dziad
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 18-6-2014 at 02:25 PM

Uważam, że omawiane rozmowy na forach są super. Nie raz rozważałem, gdzie mogę zakupić pudła do przeprowadzki. Nawet kilka dni temu znalazłem super stronę online, na której proponują perfekcyjnej jakości pudła. Muszę szczerze przyznać, że chyba je zamówię, gdyż myślałem, żeby przenieść swoje biuro do innego budynku. Ale jednak jeszcze powinienem to dobrze przemyśleć, bo chcę być pewny swoich planów.

Go To Top