Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak znaleźć psychologa?
Qinnn
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2014 at 03:49 AM
Wasze refleksje o nałogach

Hej: ) Studiuję psychologię, od kiedy pamiętam o tym marzyłam. Fascynują mnie te studia. Chcę w przyszłości zostać fantastycznym terapeutą. Przeglądałam w ostatnim czasie witrynę osrodek-oaza.pl/terapie i bardzo mnie zaciekawiła. Było na niej wiele pożytecznych informacji o uzależnieniach. Chciałam się was, szanowni internauci, zapytać, jaki jest najgorszy nałóg? Mówcie śmiało. Tenże artykuł dał mi wiele do myślenia.
Sancho
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2014 at 05:50 AM

Osoby którym dokucza alkoholizm mają moim zdaniem przechlapane. Alkoholizm to najgorszy z nałogów i czasem doszczętnie potrafi zdewastować komuś życie. Mam wujka który nadużywał alkoholu przez długi czas i tylko dzięki temu że trafił na leczenie do ośrodka Oaza, być w stanie odbudować więzi rodzinne. To fajny ośrodek, posiadający doskonałych psychoterapeutów. Zamiast przeszukiwać wirtualne zasoby kierując się sformułowaniem: jak leczyć alkoholizm, lepiej bezpośrednio zapoznać się z ofertą Oazy. Należy jak najczęściej przekonywać osoby uzależnione że warto zapisać sie na terapię. 
Czekolada
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2014 at 07:49 AM

Myślę, że mnóstwo ludzi chce się zapytać: jak leczyć alkoholizm, i nie zyskuje ani jednej odpowiedzi na tak postawione pytanie. W Polsce chorobą alkoholową jest dotkniętych wiele osób, a one się nie orientują w jaki sposób sobie dać radę. Jedynym wyjściem jest psychoterapia i mocna chęć zerwania z uzależnieniem. Ja osobiście nie mam nałogów, bardzo z tego jestem zadowolona, gdyż nie tracę cennego czasu i pieniędzy. 
Specka
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2014 at 08:34 AM

Alkoholizm, narkomania są trudnymi nałogami, ale też występują inne uzależnienia przykładowo od hazardu. Mój małżonek to przeszedł. Na szczęście się wyleczył. Z resztą ktoś kiedyś również polecał mi stronę internetową, na której znajdę rozmaite wiadomości, przykładowo: leczenie uzależnienia od hazardu. Czemu nie, ale na razie nie potrzebuję. Jeżeli będzie taka konieczność to zajrzę tam. Takich poradni jest bardzo dużo. Gdzie się nie obejrzy to coś odnajdzie. Należy trochę poszukać. Dlatego ja Wam nie pomogę. To nie dla mnie. Idę zaraz na inne forum internetowe. Pozdrawiam! 
kljsdf_675
Unregistered

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2014 at 09:35 AM

Narkotyki są najgorszym uzależnieniem. Trudno z tego się wydostać. Byłam narkomanką 10 lat. Łaziłam po ulicach. Spałam w parkach. Dla jednej kreski byłam w stanie zrobić bardzo dużo. Któregoś dnia siedząc wygłodzona, śmierdząca i zziębnięta na chodniku podeszła do mnie starsza kobieta, która dała mi w ręce mi bułkę. Wtedy coś mnie tknęło, że muszę się wziąć za siebie. Poszłam do poradni, gdzie pokazało mi pewną stronę online osrodek-oaza.pl/uzaleznienie-od-narkotykow która okazała się być własnością ośrodka dla narkomanów. Wysłano mnie tam. Rozpoczęłam leczenie. Dałam radę! Na obecną chwilę jestem wolną dziewczyną od amfetaminy!: D

Go To Top