Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Piec i okap do małego baru
Jakis_koles
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 7-2-2017 at 02:44 AM
Piec i okap do małego baru


Cześć! Trzy lata temu z kumplami ze studiów założyliśmy na Żoliborzu mały pub, taki typowo o studenckim charakterze, czyli piwo nie jest drogie, a do tego mamy atrakcje w postaci gier planszowych do wypożyczenia zupełnie za darmo. Generalnie od samego początku bardzo dobrze idzie interes, a teraz uzbieraliśmy trochę kaski i zaczęliśmy inwestować w rozbudowę. Pub jest w takiej jakby piwnicy i udało nam się odkupić pomieszczenie obok od spółdzielni, teraz powiększamy zaplecze, żeby mieć kuchnię i przygotowywać dania barowe. Skoro znacie sytuację, to na pewno uda wam się mi coś doradzić � gdzie w Warszawie kupimy w dobrej cenie piec z kuchenką indukcyjną i okap kuchenny? Liczy się dla nas niska cena, solidność i żeby nie zajmowały za dużo przestrzeni te sprzęty.
View user's profile View All Posts By User
Obrazalska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 31-5-2015
Location: Pabianice
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 7-2-2017 at 04:48 AM
Piec i okap do małego baru


Jest bar z planszówkami na Żoliborzu? Nawet nie wiedziałam, mam nadzieję, że uda mi się do was trafić, bo planszówki przy piwie to moja ulubiona rozrywka :) A co do sprzętu, to sugeruje kupić samą mini kuchenkę idukcyjną, zajmuje bardzo mało miejsca i kosztuje groszę
View user's profile View All Posts By User
Bombowiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 31-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 7-2-2017 at 05:37 AM
Piec i okap do małego baru


Pomysł koleżanki w sumie dobry, ale skoro pytasz o okap gastronomiczny i normalny piec to podejrzewam, że masz dobre powody i chcesz serio podawać tam jakieś sensowne jedzenie. Nie wiem niestety gdzie kupić, ale zdecydowanie pochwalam pomysł kupienia okapu. Też mam taki lokal na piętrze -1, czyli bez okien i zbierająca się para wodna z garnków była koszmarna, zanim nie kupiliśmy.
View user's profile View All Posts By User
Xena
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 31-5-2015
Location: Kolobrzeg
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 7-2-2017 at 06:54 AM
Piec i okap do małego baru


Całkiem niedawno kupiłam do swojej restauracji taki sprzęt w dość kompaktowym rozmiarze i za uczciwe pieniądze. Na tej stronie http://wencel.pl/urzadzenia-grzewcze znajdziesz piece, a na tej http://wencel.pl/okapy. Oba zamówiłam w tym samym sklepie, co było bardzo wygodne. Mają mnóstwo propozycji dla gastronomii
View user's profile View All Posts By User
laponia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 28-4-2016
Location: Chorzow
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 7-2-2017 at 08:31 AM
Piec i okap do małego baru


Szkoda, że nie napisałeś w temacie, że o Warszawę chodzi, bo bym ci poleciła sklep, gdzie ja kupowałam, ale to w Gdańsku było akurat
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 49.5% - SQL: 50.5%]