Kobiecie pogaduszki na kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym
Kluuu
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 29-12-2016 at 08:38 PM
Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym


Kochani, jaka jest róznica pomiedzy łóżkiem medycznym a normalnym bo na pierwszy rzut oka to oba wydaja mi sie identyczne. Czy nie jest troche tak ze specjalne są celowo nadwyrost udziwnione żeby wiecej wyciagnac z kieszeni? Z drugiej strony w szpitalach a nawet małych prywatnych klinikach nie widuje sie nromalnych łóżek wiec jak to jest? Zaznaczę od razu że rozważam pewną działalność i analizuję koszty narazie.
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 29-12-2016 at 10:23 PM
Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym


Nie wolno oszczedzac na wygodzie ludzi. łóżko medyczne to podstawa tak jak zauważyłeś w klinikach i szpitalach czyli miejscach gdzie pacjent leży. A dlaczego? Bo są łatwo regulowane, bezpieczne i o wiele mocniejsze niż normalne metalowe łóżka. Niezaleznie od wagi pacjenta, oczywsicie w pewnych normach, dają się łatwo prowadzić i pchać bez użycia wielkiej siły. Widać że szukasz oszczednosci ale określiłbym to za statutowy przedmiot działalności wiec nie kombinuj tym bardziej ze takie łóżka można mieć stąd http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/lozka-medyczne/ za grosze, pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
HeraNiedobra
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 31-5-2015
Location: Wroclaw
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 29-12-2016 at 11:50 PM
Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym


Cześć. Nie wiem chłopie co ty kombinujesz ale jeśli zalezy ci na wygodzie ludzi co przekłada sie na szybsze dochodzenie do zdrowia to postaw na łóżka medyczne. Popatrz na to pod kątem wizerunku. Specjalne łóżka wygladaja profesjonalnie i tak jak pisze kolega nie kosztuja wcale duzo w tym sklepie - http://wyposazenieszpitali.pl/. Wiem bo sama zamawiałam dla mojej ciotki prowadzacej dom opieki nad starszymi.
View user's profile View All Posts By User
Kluuu
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 30-12-2016 at 02:50 AM
Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym


Nie miałem na mysli tego ze chce wszystkei lozka medyczne zastapic normalnymi. Po prostu czesc schorzen nie wymaga specjalnych łóżek i w tym celu byłyby właśnei te normalne. Z uwagi na to zeby nie pisac tasiemców strescilem sie maksymalnie i pominalem te kwestie. Teraz juz chyba wszystko jest jasne.
View user's profile View All Posts By User
Menski
Junior Member
**


Avatar


Posts: 40
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 30-12-2016 at 05:15 AM
Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym


Wiesz co, nie wiem co ci powiedzieć bo nadal wiem za mało zeby ci doradzić. Podtrzymuje to co napisałem. Zawsze trzymam sie przeznaczonych czemus rzeczy i nie toleruje chodzenia na skróty. To nadal tylko moje zdanie i zrobisz jak uwazasz.
View user's profile View All Posts By User
Kluuu
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 30-12-2016 at 08:13 AM
Różnica miedzy łóżkiem medycznym a normalnym


Okej, dzieki za udział w dyskusji.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11

[Queries: 16] [PHP: 48.1% - SQL: 51.9%]