Kobiecie pogaduszki na kawie

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

Sumienna - 18-9-2017 at 10:17 PM

Właśnie schodzę z dość dużej wagi, przez co niestety maleją moje piersi i tracą na jędrności :( Moim jedynym ratunkiem są tabletki na powiększenie biustu, ale nie wiem, jakie wybrać.

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

Obrazalska - 19-9-2017 at 12:50 AM

Kochana, daj spokój. Każde piersi są piękne :) A tabletki to i tak Ci nic nie dadzą.

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

Kopr_ja - 19-9-2017 at 02:16 AM

Jestem żywym przykładem, że dadzą. Miałam niewielkie piersi B i choć mój partner mówił, że mu się podobają, to nie chciałam wierzyć. Nigdy nie czułam się dobrze ze swoimi piersiami, więc zdecydowałam się na zakup tabletek Perfect Bust, które pomogły mi nie tylko powiększć biust, ale i ujędrnić go, sprawić, że moje piersi są bardziej kształtne.

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

OrangeKnight - 19-9-2017 at 03:45 AM

Dziewczyny, jest sens się faszerować chemią? Facet, jak kocha, to dla niego to nie jest ważne, czy masz A czy G w staniku.

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

Kopr_ja - 19-9-2017 at 04:49 AM

Widzisz, niektóre z nas mają po prostu kompleks małego biustu. Zupełnie, jak Wy z penisami.

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

Sumienna - 19-9-2017 at 05:43 AM

To prawda, ja właśnie się z takim borykam� a czy one sa bezpieczne?


Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

Kopr_ja - 19-9-2017 at 05:53 AM

W składzie widzę głównie naturalne substancje, w tym zioła i nasiona :) Nie masz się czego obawiać, kochana.

Poszukuję tabletek na zwiększenie biustu. Znacie jakieś dobre?

PancernaZuzia - 19-9-2017 at 08:35 AM

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Ja co prawda miałam pełniejszy biust, ale był taki�kształt mi się nie podobał, tak to ujmę. Zaczęłam brać te tabletki Perfect Bust, które zresztą kupiłam w świetnej cenie na Intymnosc.pl i moje piersi zyskały piękny kształt. Nie mówiąc o tym, że stały się bardzo jędrne i wrażliwsze na pieszczoty :)