Kobiecie pogaduszki na kawie

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

Wojowniczka - 30-8-2017 at 01:03 AM

Czy kiedykolwiek Wasze modlitwy zostały wysłuchane, jeśli modliliście się do Maryi? Modlicie się własnymi słowami, rozmawiacie, czy korzystacie z gotowych modlitw? Korzystacie z modlitewników, jakich?

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

Xena - 30-8-2017 at 03:39 AM

Kiedyś się zastanawiałam czy to prawda, że Maryja nigdy nikogo nie odtrąci, tylko zawsze wysłucha, jeśli prosi się ją o wstawiennictwo. Ja osobiście nie modlę się, nie czuję w swoim życiu takiej potrzeby.

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

HeraNiedobra - 30-8-2017 at 06:25 AM

Ale to nie polega na tym, że dopiero jak coś złego się dzieje, to wtedy sobie o Bogu przypominasz. Codzienną modlitwą przybliżasz się do Boga. Ja korzystam z modlitewników, bo są spójnie zrobione � w jednym modlisz się do Maryi, w innym do Boga lub konkretnego świętego.

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

Wojowniczka - 30-8-2017 at 08:07 AM

Na taką odpowiedź czekałam! Powiedz, gdzie kupujesz modlitewniki?

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

Sumienna - 30-8-2017 at 08:28 AM

Raz na jakiś czas, razem z narzeczonym, odmawiamy koronkę pokoju z Medjugorje.

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

Kopr_ja - 30-8-2017 at 09:45 AM

Ja zawsze modlę się do Maryi. Nie wiem, może dlatego że jest kobietą, ale mam do niej jakieś takie zaufanie, że zawsze mi pomoże.

Chcę kupić modlitewnik do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

HeraNiedobra - 30-8-2017 at 10:04 AM

Robię zakupy przez Internet, bo tak jest mi najwygodniej. Mogę od razu przejrzeć spis treści i mieć wgląd do całego asortymentu w jednym miejscu. Zakupy tą metodą są szybsze i wygodniejsze. Mój ulubiony modlitewnik to Matka Boża rozwiązująca węzły modlitewnik ten można kupić pod linkiem: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/matka-boza-rozwiazujaca-wezly/ w bardzo niskiej cenie.